Please Help me SMPS fet susprogdintas problema

Čia yra geriausias būdas gauti P / S darbo.Prijunkite tranzistorius ir puodai, kaip parodyta.Priderinkite puodai kad valytuvas yra prijungtas prie GND.Tai užtikrins, kad įtampa pin 1 yra maždaug 0,6 V ir darbo ciklą yra mažiausia.Su dauguma UC3842s bus faktiškai 0%, todėl nebus jokio disko impulsų.

Paleiskite IC kaip aš sakiau anksčiau, naudojant laboratorijoje tiekimo pradžioje nustatytą 18V.Kai IC pradėjo veikti (kontroliuoti Kaisčiai 8 pamatyti kai ji važiuoja į 5V arba stebėti generatorius dėl pin 4 ir sužinokite, kada ji vibruoja) sumažinti tiekimo įtampos 12V.

Pamažu prisitaikyti puodai kol šiek tiek siauras vairuoti impulsus į MOSFET.Užregistruojama nutekėjimo bangos ir po jo.
Koreguojant puodai jūs efektyviai reguliuoti įtampa.Eiti lėtai ir žiūrėsime kas atsitiks.Stotelė, jei įtampa yra gerokai virš 14V.
Stebėti Įtampa poslinkis, taip pat ir pamatyti kaip ji kinta ir kaip didelis ji gauna.

Jei ciklas yra gyvas ir veikia tinkamai, tam tikru metu pamatysite, kad įtampa nebe didėja galite reguliuoti puodą, nes linijos perėmė ir dabar reguliuoti.
Tai turėtų būti saugiausia metodą į valdžią savo tiekimo nerizikuojant nieko.

Atsargiai, nors: puodai yra tinklo pusėje, todėl būkite atsargūs.An izoliacijos transformatorius būtų labai rekomenduojama galia pagrindinis.

Leiskite man žinoti, kaip jis ir bandykite po signalų iš įtampa dėl visų apvijos (iki diodai).Tai tikrai svarbu.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Gerbiami VVV,
Thank You for ur rekomendacijas ji tikrai buvo labai vertinga man.Dabar I'll try, kaip ir sakė man daryti.Ir greičiau suteikia ir rezultatas.Tkanx vėl ............

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top