Please Help me SMPS fet susprogdintas problema

P

Praful

Guest
Hi, i padarė SMPS su 3842 ir 9n80 tai veikia labai gerai, be apkrovos arba labai mažai apkrovai (savo gebėjimus 12v yra 3amp), bet greičiau įgyvendinti supažindinimo apkrova jo temperatūros.kilimo ir po tam tikro laiko, ty per 5min.į fet susprogdintas.Kas atsitiko ir grandinės ..................

 
yra kas nors, kas gali man pasakė kur yra problema mano SMPS grandinės

 
Sveiki Praful,
Tai gali būti dėl to, kad kontrolės linijos nėra stabili per visą apkrovos diapazone, indukcinės apkrovos tikriausiai taip pat turi poveikio.Kartais tai gali būti ištaisyta koreguojant atsiliepimą komponentų nedaug, paprastai viena ar daugiau iš capacitances turi būti padidinta truputį.Aš negaliu būti konkretus, kaip aš nieko nežinote apie ką topologijos savo SMPS arba ką pirminės kontrolės būdas yra naudojant.Tai yra normalus kurti grįžtamojo ryšio dėl kokios nors mažai tarpinių apkrovos, tačiau yra išimčių iš šios.Projektavimo kontrolės / grįžtamojo ryšio yra labai svarbus, tai dažnai glossed perteiktas gamintojams taikymą pastebi, nes ne visada yra paprasta, net jei yra daug informacijos apie Magnetics dizainas.Dabartinis kontrolė reikalauja paprasčiau kontrolės linijos nei įtampos kontrolė, kai taikoma flyback konverteriai runnig į discontinouous režimu.

Fet sunaikinimas taip pat gali kilti, jei branduolys transformatoriaus sočiųjų, šis efektas gali atsirasti tam tikro laiko po jungiklis su tilto konverteris topologies dėl srautų disbalansas, kuris kaupiasi laikui bėgant, ši problema nebus išspręsta įtraukiant kondensatorius serijos su transformatoriaus pirminės siekiant pašalinti tiesiogines dc kelio visoje Fet tilto, tai taikoma tik tilto tipo pirmyn konverterių, ne su flyback tipą.

Taip pat yra Heatsink pakankamai didelis, kad dėl jungimo Fet,
galite pabandyti Fet su mažesniu Ron į 9n80 apie 0.9R tai yra gana mažas dėl 800V Fet bet mažesnė jų egzistuoja?Jūsų Fet neturėtų tikrai išsklaidantys daugiau apie 1W jūsų grandinės todėl neturėtų tikrai reikia daug heatsinking bet mažas, turėtų būti įtrauktas išlaikyti Fet sankirtos temperatūroje žemiau 150 ° C.

Mano, tikiuosi, tai pagalbos.
Bob.

 
Ar galite pridėti schema?Norėčiau pažvelgti į ją.
Problema esate, kuriuose paminėtas gali būti susiję su nepakankama heatsinking, tačiau gali būti kitų priežasčių, taip pat.

 
brangūs vvv,
netrukus I'll pridėti schema, bet thanks for ur help Prašome maloniai man padėti išspręsti mano problemą .........

 
Labas,

Jūsų SMPS yra tik 36 W ...... būti sąžiningas su šios mažos galios SMPS tu gali gauti ne naudojant mažai apgalvoto valdymo ciklo kompensacija kokia ......

tiesiog galimą dalytuvas visoje gamybos ir opto pašarų atgal su TL431/4N35

(Aš manau tai yra neprisijungę konverteris)Kol jūs turite nustatyti jūsų dabartinę prasme rezistorius teisingai tada, neturėtų būti problema.

Išbandykite įvairius krovinius ir sužinokite, kada ji pučia

Ar sumažintas visų dabartinių vyriai?

Ar jūs MOSFET komutacinius vartų signalas gražus ir švarus ?..... ar ji rodo triukšmo sukant fet ir išlipkite ultra aukšto dažnio.

Tai yra įprasta naudoti R ir C
yra ant TL431 klaidą stiprintuvą ..... ir pasakyti TIPAS 1 arba 2 tipo konfigūracijų ... pvz single pole, vieno nulio kompensacijos ....... bet iš tikrųjų ... ........ jei tiesiog palikite šiuos komponentus iš viso jis paprastai dirba tik bauda ............. jei viską, ko tik linkęs dirbti trūkimo būdas, kai iš atostogų kompensacija komponentų, kurie yra blogai EMS priežasčių bet thats kita istorija.

Ji iš tiesų gali būti gana sunku sukurti SMPS, kad yra labai nestabili ........... ir prisiminti, jei nustatysite dabartinę prasme rezistorius teisę, bus didžiausia išėjimo galia, kad ji gali ir ne Daugiau .... galite matyti šio pašalinant atsiliepimą, išleidimą į maks apkrova ... ir pamatysite, kaip aukštos įtampos kilimas ... jei jums labai derated savo produkcijos kepurės ....( pataria dėvėti akių apsaugą, kai jūs Šiame)

Daugelis atsiliepimą kompensacijos knygas straipsniai negali atsižvelgti į tai, kaip opto yra įsteigtas, kad grįžtamojo ryšio ............

http://powerelectronics.com/mag/50107.pdf

.... pirmiau straipsnis rodo, kad tinkamai izoliuoti atsiliepimą kompensacija yra SMPS naudojant TL431 ir opto iš tiesų yra labai dalyvaujančių tikrųjų.

ir net jei jūsų valdymo žinios yra geros ... kur tu žinai, kas yra ypač tiksli SR jūsų opto-Mufa yra?

dėl 36W konverteris, jo tik kai eina į laboratoriją ir naudodami savo bendrąsias žinių apsikeitimo R ir C
yra ir ir gauti laikinas atsakas satosfactory.

 
Gerbiami DrBob13, VVV ir kitus narius,
Tai mano SMPS schema Dabar ji veikia puikiai, jis suteikia preffered įtampos, tačiau ji negali suteikti norimą dabartinės produkcijos buvo tik keletas miliAmps.,EE-28,EE-33 etc. ferrite cores.

Prašome vadove man sukurti SMPS transformatorius su EI-33, EI-28,
EE-28, EE-33
ir tt feritinės šerdys.
Prašome pateikti išsamų duomenų 14v-5Amp.

....................

tiekimo laidais įvertinti ir paverčia
....................
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Matau, kad tu negali prisijungti prie išėjimo srovės lygintuvas į flyback būdas (jei transformatorius laidų atkreipiamas teisinga).Tai gali būti pakankama priežastis, perkrovos jungiklis tranzistorius.Be to, blogas grandinės išdėstymą iš esmės teisingai suprojektuoti SMPS gali sukelti jo gedimą.Mes negalime pamatyti iš savo posto.

Manau, gamintojas pažymi paraišką turi daug Dimensija pasiūlymus,
taip pat ir transformatorių.Taip pat galite įsigyti standartinę off-magistralė SMPS transformatoriai nuo kelių gamintojų.

Priežastys, dėl kurių grandinės gedimas gali būti visisualized įprastais inžinieriai įranga, ypač osciloskopu ir būtinais reikmenimis, pavyzdžiui, aukštos įtampos zondo ir, labai svarbu, saugos izoliavimo transformatorius maitinimo.Jei neturite prieigos prie šių įrankių ar nežino, kaip elgtis, ji sunku atlikti tolesnius pasiūlymus.

 
labas, kokia vertė yra rezistorius 50E ?..... jei jos per didelis Jūsų MOSFET papratimas gauti tinkamai

ir kokia vertė yra induktoriaus dėl išėjimo .... aš jums turėtų atsiliepimą po pirmojo dangtelio ... ne po induktoriaus ... kuris turėtų nt yra didelis induktoriaus

tai diskretinio arba nepertraukiamu režimu ?..... reikia žinoti sukanka sprendžiant.

jei nuolat .... Vout = ND / (1-D)

Jei diskretinio .............. įsitikinkite dt = L di / Vsec galite gauti išleidžiamų iki jungiklis Posūkių vėl.

Ar tikrai jums žaizdų ir paverčia teisę ................ you gotta jį į kamščiatraukis taisyklė ........... antrinio kelia lauko kryptimi, kaip kai pirminės buvo ....... nes jos flyback.

viela vėžės diagramos rodo, kiek storio vielos 5 amperai .....

Posūkių skaičius priklauso nuo dažnio

per daug pirminės paverčia tai pagrindinis dabartinio
can't get up pakankamai didelis, kad jūsų įjungti
savo laiku .......... per mažai apsukų reiškia jums pagrindinis dabartinio eiti per greitai .....

jei per greitai (<120ns) perjunkite negali prieš ji turėtų išjungti vėl.

 
Can anybody tell me, kas yra formulė arba lygtis priėmimo SMPS transformatorius ........... nes i užima transformatorius iš kitos SMPS ir prie mano pateikta schema SMPS ji veikia gerai ir duoda preffered įtampos ir amperų, bet i cant galimybę atidaryti, nes jis buvo paimtas iš savo kaimynų garso sistemos ..... taip ............ man apie transformatorius dizainas ......... ....

 
Čia, kaip ir už savo schemos grandinės veikia kaip perduoti convertor.Better pakeisti flyback.Ir priimti atsiliepimą prieš induktoriaus
 
Ką aš galiu padaryti, kad paversti jį į flyback tačiau ji veikia puikiai aš tik noriu, kad transformatorių duomenų EE33 arba EI33 ............. Prašome ..........Po 3 minutes:Can anybody help me get 50Hz dažnis nuo SG3525 ............. Prašome atsakyti su schema 50 - 60Hz ................

 
Sveiki, galite keisti kryptį secondry apvijų.
paprastas-sujungti diodai kitų pabaigos secondry.

 
labas, jei norite transformatorius dizainas, turite suteikti dažnį, maks ciklo,
Vin, Vout,
taip pat srityje savo EE33 branduolys, jos satuaration srauto tankis, jo likvidavimo lango dydį, jos AL vertę ir tt
ir tt
Im not sure what you mean you say norite 50Hz nuo SG3525.

Savo schema, i dont atrodo prieiga dabar ... bet aš pamačiau neįprastą antrinės apvijų su aukštos įtampos riba jis .. Šiame Vingiuotos
didnt atrodo darai ką ir aš, savo išaiškinimą jis?

 
Sveiki Praful,
Galite turėti projektavimo klaidų jūsų transformatorius, bet tai mažai tikėtina, jei jis veikia taip, kad jums jau sakiau, aš manau, kad ką tik prijungta apvijų atgal, aš sutinku su kitais korespondentais šio pokalbio, kad jūsų grandinės darbo kaip tinkamai flyback topologijos turite prijungti 14V antrinės apvijų kiti atvirkščiai, tai ką FVM ir kiti bando papasakoti.Kitas transformatoriaus konstrukcija iš savo draugų sistema, kad darbai buvo anksčiau su teisingais palaipsniui, jeigu turite sukurta jūsų teisingai ji tikriausiai darbe taip pat, jei jūs tiesiog apsikeitimo dviejų jungčių produkcijos, tuos, kurie yra prijungti prie diodai ir antrinio žemės.Tai paaiškina didžiąją dalį problemų, su kuriais susidūrėme.

Norėdami gauti naudos iš ankstesnio korespondento, kondensatorių teikia aukšto dažnio trumpalaikis kelią tarp pirminės ir antrinės motyvais, tai dažnai su resitor serijos keisti dažnio atsakas truputį.
Nuoširdžiausi linkėjimai,
Bob.

 
Visų pirma,
rezultatas Vingiuotos jungtys turėtų būti panaikintas.Tai gali būti tik schematinis problema, nes P / S veikia su kitos transformatorius.Priešingu atveju, tai tikrai galėtų paaiškinti prapūsti MOSFET.

Aš stengsiuosi padėti Jums su transformatoriaus dizainą, tačiau jis ketina šiek tiek užtrukti, nes aš neturiu, kad daug laiko ir toks transformatorius nėra labai lengva konstrukcija.Bet tai gera tu man pagrindiniu dydį.
Kaip greitai jums reikia?

 
Gerai, čia yra mano skaičiavimą.Turite nepamiršti, kad variantus, kai įmanoma, atsižvelgiant į tai, kas kompromisų ypač dizaineris daro.
Aš sukūriau jos skrenda dėl to, kad kontrolės linijos atrodo už diskretinio flyback.Bet nuolatinis būtų geresnis pasirinkimas.
Bet kokiu atveju, jei turite klausimų, kreipkitės į mane.

Norėčiau pabrėžti saugumo čia.Jei ketinate statyti transfoermer sau, įsitikinkite, kad naudoti reikia paviršinio ir izoliacija.Nepamirškite, jūsų viela yra, turi būti izoliuoti sleeving bent 0.4mm storio.

Nuo linijos perspektyvos, įsitikinkite, kad turite reikiamo airgap į transformatorius, arba ji gali neveikti taip, kaip tikėtasi.Geriausias būdas pakeisti tai realiai įvertinti pirminės induktyvumas.

Sėkmės!
VVV
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Ačiū VVV,
Dabar aš, m pabandyti už transformatorius ir bandymo rezultatus ................

 
Mieli draugai,
dabar ir nustatė, kad BISE apvija turi 10 turnes dėl tiekimo UC3842 Kaisčiai ne 7, o dabar dienų įtampa padidėja iki 50 V ir ic susprogdintas Prašome nors man duoti sprendimą dėl šios problemos.

 
Taigi jūs bandote sukurti transformatorius kaip aš aprašyti?Ar tikrai nutraukimo pradžios yra teisingi?

Kokia įtampa yra iki 50V?Įtampa ne pin 7?
Tai skamba kaip grįžtamojo ryšio neveikia.Jums patikrinti išėjimo įtampa?
Kalbant apie linijos, į optocoupler nėra ištraukiami iš nieko išskyrus SSD Kaisčiai 1.Skelbimo yra 2.7kohm rezistorius nuo pin 1 PIN 8.Somwehow Aš pavėlavau, kad pirmą kartą patikrino schema.
Be to, pašalinti, kad dangtelį nuo Kaisčiai 1 GND, ji lėtina linijos per daug.Linijos turi būti stabili tik komponentus, kad TL431.

Kitas dalykas: jei manote IC smūgių, nes įtampa pin 7 tampa per didelis, laikinai atjungti atsiliepimą apvija ir galia IC iš laboratorijos tiekimo.Įsitikinkite, kad prasideda apie 17-18V ir tada ją sumažinti iki 12V.Su IC maitina taip nebus susprogdinti, tačiau MOSFET dar gali, jei ciklas yra atvira.

Tol, kol gausite šį P / S darbo, tai pat gera idėja laikinai apriboti darbo ciklą.Keisti laiko komponentų (žr. dokumentą), kad maksimalus darbo ciklą sudaro apie 60%.Kad būtų geriau apsaugoti MOSFET.

Jei turite variac, tuomet jis gerai diferencijuotas įėjimo įtampa lėtai, o žiūri signalo metu nutekėjimo.Jei galite, pridėkite signalų.Aš tuomet gali pateikti pastabas dėl šių.Tai labai sunku man, nematau faktinių grandinės ar signalų, teikti daug patarimų.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top