PDIUSBD12 & USB šį failą reikia!

M

maziar

Guest
hxxp: / / www.semiconductors.philips.com/buses/usb/products/device/pdiusbd12/smart_eval/index.html

C kodas poreikis Tanx

 
Don t žinoti, jei ji tik buvo pavyzdys kodą dev.board kad buvo susidomėjimą, bet patikrinti šią vietą

hxxp: / / www.beyondlogic.org/usbnutshell/usb7.htm # PIC16F876Example

yra puikus pavyzdys PDIUSB11 (viename luste, tačiau eilės vietoj lygiagrečios sąsajos), ir šiek tiek daugiau info dev USB.

Taip pat patikrinkite www.usb.org už dev.Info.Apie PDIUSB11/12 lustai, yra keletas nelegalias funkcijų / klaidų, kurios gali sukelti problemų

apie mane

 
thanx Atsakyti tačiau PDIusbd12 yra lygiagrečios ir pdiusbd11 yra I2C yra labai skirtingas chip

Ar turite darbą pdiusbd12?

 
Taip padarė šiokią tokią chip (pdiusb12) programinės įrangos, tačiau buvo jau seniai dabar.Aš žinau iš dviejų CIPS aparatūros, bet programinės įrangos diferencec, jų naudojimo simular kaip aš suprantu, ir aš manau, kad pavyzdys yra malonu gauti ir veikia su USB lt.

Tačiau aš tikrai turėtų rekomenduoti kūrėjai forume http://www.usb.org/forums/developers/webboard.html ji ansvers klausimų Lott tik patikrinti, ar senasis Q ir A. ..

jei yra kelios konkrečios quesitons pabandyti paklausti ...

apie mane

 
Noriu rekomenduoti IPS MCU mokytis technologija.Eik ir pabandykite Prašome www.microchip.com

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top