Kodėl naudoti VCO?

S

symsnowfairy

Guest
Atsiprašau, fiksuoto virpesių dažnio generatoriai paprastai yra santykinai didesnės Q faktorius, kodėl mes naudojame VCO?

 
Odbywające się właśnie targi Computex są miejscem wielu premier. Dotyczy to także i Intela, który ogłosił na nich wprowadzenie na rynek szeregu nowych procesorów Core piątej generacji znanych jako Broadwell. Połowa z tych procesorów jest przeznaczona do segmentu niewielkich urządzeń mobilnych i innych gadżetów, dwa są dla komputerów stacjonarnych z...

Read more...
 
Atsakymas į jūsų klausimą.

Vienas iš jų yra kontroliuojamos, ir vienas is fixed.

 
VCO naudojamas kaip daugelis grandinės dalis, pavyzdžiui, PLL

 
Manau, kad mano klausimas nėra pakankamai aiškus.
Manau todėl, kad Derinamas filtras nėra lengvai supratau, mes naudojame VCO gauti nustatytas išėjimo dažnis nors įėjimo signalas yra skirtingų dažnių.
Paskutinį kartą redagavo symsnowfairy m. liepa 13, 2008 21:36, edited 1 kartą

 
Aš nesuprantu, jūs, žinoma.

Bet manau, kad nelabasis atsakymas yra OK.

 
Na galiu pateikti vieną pavyzdį jums ...Jūs turite suprasti, maišymo ir tarpinių dažnių ją gauti:

Aš tiesiog dirbo projekte, kur mes panaudojome magnetronas kaip šaltinį.Dažnis sangrūdas su temperatūros pokyčius.Šaltinis yra sumaišyti kelis kartus ir filtruojamas (SAW filtras, labai q).Jei šaltinis sangrūdas per daug tada, kai mes mišinys, gautas signalas, nereiškia, kad per passband.Vienintelis dalykas, ką galėtume padaryti buvo dizainas su VCO PLL todėl gali pasikeisti tarpinių dažnių, kurie atneš atstojamoji Atgal į passband.

Tikiuosi, kad tai nėra pernelyg sudėtinga.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top