kaip nuspręsti, kada pirmaisiais ne dominuojantis pole?

H

hurongbin

Guest
Dominuojančia polius būtų galima lengvai nusprendė naudoti Miller įstatymų, tačiau jokiu būdu lengvai sprendžia pirmosios ne dominuojantis ašigalio.Pirmiausia ne dominuojantis ašigalis pat svarbu, kaip dominuojančio poliaus stabilumo ir dažnumo.
Ar yra kažkas, kas kowns bet kokį metodą, nuspręsti, kada pirmaisiais ne dominuojantis Pole lengvai?
Ačiū už atsakymą!

 
"123456" to nie tylko ciąg liczb pierwszych. Okazuje się, że to jedno z najczęściej używanych haseł w sieci. Specjaliści od bezpieczeństwa biją na alarm - większość internautów nie zdaje sobie sprawy, że dostęp do ich konta bankowego, serwisów społecznościowych i skrzynek mailowych jest zagrożony.

Read more...
 
Kaip pirmąjį artėjimą galima nustatyti antrojo poliaus metu (arba aukščiau), kai dažnis atvirojo kontūro pelnas stiprintuvas pasiekia 0 dB (vienybės gauti dažnis).Šiuo atveju jūs grubiai buvo etapą marža mažiausiai 45 laipsnių.

 
Lvw rašė:

Kaip pirmąjį artėjimą galima nustatyti antrojo poliaus metu (arba aukščiau), kai dažnis atvirojo kontūro pelnas stiprintuvas pasiekia 0 dB (vienybės gauti dažnis).
Šiuo atveju jūs grubiai buvo etapą marža mažiausiai 45 laipsnių.
 
hurongbin rašė:.....................

Paprastai aš galiu nuspręsti dominuojantis Pole, bet aš negaliu nuspręsti, antrasis polius.
 
hurongbin rašė:

...
Paprastai aš galiu nuspręsti dominuojantis Pole, bet aš negaliu nuspręsti, antrasis polius.
 
Kaip mes žinome, galime gauti dominuojančių Pole naudojant nulinės vertės laiko konstanta method.But, labai sunku gauti pirmą ne formulė dominuojantis pole.The pirma ne dominuojantis Pole formulė yra labai svarbus atsiliepimą stiprintuvas stabilumo andfrequency efektyvumą.
Ką reiškia, kad jei mes gauname pirmą ne formulė dominuojantis laukas, tada mes galime žinoti, kokie veiksniai įtakos pirmiausia ne dominuojantis polius ir kaip ją pagerinti.
Kaip žinome, stabilumo, GBP, turi būti mažesnis nei pirmoji ne dominat polius iki 4 faktorius, arba 3.
Paprastai į priekį stiprintuvas GBP, yra grįžtamojo ryšio ampifier pralaidumą, todėl jei norime pagerinti priekį stiprintuvas LTL, gauname didesnį pralaidumą Atsiliepimai amplifier.But yra promblem kad kai GBP yra didesnis nei pirmiausia ne dominuojantis Pole, grįžtamojo ryšio stiprintuvas tampa nestabilus.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top