Interfacing GPS ir mobiliojo telefono

C

chenoi

Guest
Hai ...tiesiog ir mintis į integruotą šio straipsnio 2 vienetas kartu, kai GPS vienetas sukels telefoną siųsti SMS arba i galite rasti, kaip sekimo prietaisas.
FYI I alreday padaryti savo SMS valdytojas, kai naudojate "Nokia" telefono ir 2 sausi relės ... iš čia Kaip prijungti šio straipsnio 2 vienetą?man reikia padaryti naują sąsają? ... Man, šaltinis, kodas, chematic?prašome padėti man ..iknow yra kas nors ten jau sėkmė ...Tarifinė kvota

 
Aš galiu padėti u į sąsajos mobilųjį telefoną su 51 kontrolierius.naudojant MBus protokolas, ir gali siųsti SMS per šią sąsają.ir gali taip pat prisijungti gimęs GPS šio 51 kontrolieriui ir tegul kontrolierius padaryti triggerring ir apdorojimas.

 
hai .. ačiū už info ...
tai ir reiškia "Intel" 51 vadovo? ... Kaip aš galiu pradėti nuo čia ...?u have done it?
Tarifinė kvota

 
I m taip pat dirbant prie šio projekto tipo.Ar any1 man padėti, suteikiant grandynai siųsti duomenis į mobilųjį GPS ir tada siųsti jį į tam tikrą vietą.Thx iš anksto

 
Prašome http://www.circuitcellar.com/library/print/0203/ChaoMing151/2302017.pdf ieškoti

Šis projektas naudoja AVR AT8515 procesorius ir programinė įranga yra parašyta Baskomo-AVR

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top