Elektroninės paslaugos

G

Ganimedas

Guest
Žinau tai proboably atverti visai gali kirminų - bet čia mes einame.

Jei aš pasiūlyti paslaugas perduodant popierinių piešinių į cad formato ir perdavimo failų formatus įvairių platformų, ką pasakyti, būtų geriausia kolekcijos priemonės ir techninės / programinės įrangos darbui.

Autocad atrodo šuo bendro skolinimosi darbo - būtų DXF failai bus geriausias formatas šokinėja visoje platformos?

Kalbant PCB paslaugų!- Kur man pradėti.Ką ši kaina man pradėti?

PS Taip aš žinau, kur esu - Manau, kad tai geriausia vieta užduoti klausimą.

 
Departament Energii Stanów Zjednoczonych przedstawił dziś plany zbudowania dwóch superkomputerów akcelerowanych przez procesory graficzne. Nowe systemy mają zapewnić przynajmniej trzykrotnie większą wydajność od tej, jaką cechuje się obecnie najpotężniejszy superkomputer na świecie, czyniąc w ten sposób kolejny krok do celu, jakim jest zbudowanie k...

Read more...
 
Pabandykite P * Otel 99 SE jūsų schema surinkimo ir pcb išdėstymą, kad jis labai geras.Taip pat bus konvertuoti į Akadija's DXF ir dwg formato failus.gauti jį iš šio forumo.
 
Ačiū tony - Jūsų kitą rekomenduoti pakete man.

Anyyone į uk žinote finacial paramą aš gauti - (Gov.> New Deal gal - tokią medžiagą).

Im darai daug tyrimų, ką žmonės galėtų norite paslaugų srityje im mąstymas - bet finansavimas iš bedarbių ir savarankiškai dirbantiems asmenims yra vienas piekła žingsnis.

Thanx in advance.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top