be vielos apkrovos modelis

A

ASIC_intl

Guest
Labas
Norėčiau padaryti synthesys be wireload modelį ir norime padaryti laiko ataskaitos (report_timing) be vielos apkrovos modelį.Ar įstaiga turi bet idėja padaryti synthesys ir report_timing be vielos apkrovos modelį.

Išreikšdami,
AGRINDINĖS

 
sintezė
ir laiko analizės be wireload modeliai?
AFAIK, Tada tik tirpalas yra naudojamas
"Fizinis kompiliatorių" (nuo Synopsys).

Šis įrankis gali atlikti sintezę ir STA (iki lyt) be WLMs, cos įrankis įvertina viela / neto vėlavimą pagal faktiškai pateikti ląstelių metu sintezės stadijoje!

prašome pataisyti mane jei jiems neteisingas!

WBR
Lakshman

 
Max Lakshman

Norėčiau padaryti sinteze tik (ne laiko analizė) be vielos apkrovos modelį.Ar įmanoma padaryti sintezę tik dizainą kompiliatorių be vielos apkrovos modelis?Jei taip, tada duok man žinoti.

Jei sintezė gali būti padaryta tada aš dowiedza kritinių kelių projektavimo naudojant report_timing komanda projektavimo kompiliatorių.

Ačiū

 
Daryti sintezę be WLM turite sukurti WLM jūsų. Lib su nuline talpa ir nulinės varžos, ar galite jį redaguoti atskirai ir įkelti jį kaip. Lib.

 
Foa y do u wanna do a synth paleisti be WLM?

Aš sutinku su atsakymu paskelbta aukščiau ....sukurti gimęs savo WLM per gimęs. lib su nuline R & C!

 
Labas
WLM nėra tik R ir C. Jis taip pat yra sritis, nuolydis, fanout_length.Aš galiu cfreate yra WLM su RC = 0.Bet kokie turėtų būti vertes turėčiau pateikti už plotą, nuolydis, fanout_length toje WLM.Po 5 valandų 59 minučių:Max Lakshman

Tarkime, aš noriu sukurti nulinis laidai apkrovos modelį biblioteką.Mano bibliotekoje yra dvejetainiu formatu. Db.Aš negalėjo pakeisti dvejetainius bibliotekos įskaitant nulį WLM.

 
Net jei jūsų biblioteka yra dvejetainiai jūs vis tiek galite sukurti atskirą WLM ir įkelti jį.Tai nėra visiškai teisinga sintaksė išmintingą, bet naudoti kažką panašaus taip:

biblioteka (myWLM) (

/ * Nulinis laidai apkrovos * /
wire_load ( "nulis") (
atsparumo: 0;
Talpa: 0;
plotas: 1;
nuolydis: 1;
fanout_length (1,2000);
)
)

 
Labas

Manau, kad šie parametrai turi būti pakeisti iki nulio laidą apkrovos modelis taip.

plotas: 0;
nuolydis: 0;
fanout_length (1, 0);
fanout_length (2, 0);

Kaip aš galiu dowiedza teisingą sintaksę kuriant bibliotekos tik su laidais apkrovos modelis?

Padėkos

 
HI

Aš neturiu licencijos skaityti. Lib failą naudojant dc.Ir net jei aš nulinės WLM Negaliu pakrauti arba skaityti jį DC.Kokios kitos alternatyvos spręsti?

 
Galite kompilować pats ... turėtų būti bent 1 lib_compile licenciją.

 
už tiesiog sintezės ir patikrinti laiko ataskaitas, be WLM naudoti laikrodis neapibrėžties lygis,> 20%, kad neatsižvelgiant į vėlavimą
ir papildomų RC
ir kiti panaikinti wrt WLM kai yra> 20% neapibrėžtimi.Hope Iam tiesa.

 
@ eeeraghu

hw tai possbile?
ne iki maketo lygio, WLMs bus naudojami DataPath ir laikrodis kelias teisingas?
hv gali atidėti laikrodis būti priimtas sprendimas dėl WLMs?

 
niekada išgirsti tai.
i turi išbandyti šį!Pls pasakykite mums ADV tai daryti?

 
Nustatyti laikrodį netikrumo aukštojo tik leidžia laiką sunkiau pasiekti, ji neturi poveikio sujungti vėlavimą.Garsas, kaip jūs turite savo bibliotekoje iš pardavėjo, jie paprastai bus nulinis wireload pavyzdį biblioteka blokas uždelsimo analizė.Pabandykite su savo tiekėju.

 
Kur jūs jums laiko modeliai?Ar yra kokių nors dokumentų?Ar galiu kreiptis, kad pardavėjas ar bibliotekoje grupę?

 
Max iwpia50s

Aš bandė sudaryti. Lib biblioteka naudojant read_lib komandą.Tačiau dizainas Kompiliavimo sako, kad jūs neturite bibliotekos licenciją vykdyti read_lib komandą.Ar ir reiškia šią biblioteką licenciją savo lib_compile licenciją?

Jeigu ir norėjo tai somet kitų licenciją ar kitomis procedūra praneškite mums.

Ačiū.

 
be vielos apkrovos modelius mūsų scenarijų failą ...sintezės įrankis bus numatytasis vielos apkrovos ir tada apskaičiuoti numatomą vėlavimo kelius ..

viela apkrovos modelis turi sintezės ..
jei neteisingai PLZ teisingai

 
WLM tai turi už tai sintezė!

@ eeeraghu: Draugas, ir klausytis ar wat?
galite paaiškinkite, hw ar daugiau neapibrėžtumo laikrodis padės ne naudojant WLMs?

tiesų, kaip "iwpia50s" sakė, didina netikrumą laikrodis daro gimęs laiką (saugojimo laikas) griežtesnes ...

dabar wer veikia vis neapibrėžtį ir nenaudojate WLMs nuorodą?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top