Voltage Regulator

S

somf0872

Guest
Man reikia kai kintamosios įtampos reguliatorius patinka (LM317, LM2941, LM200, ir tt ir tt), kuri gali būti suteikta galimybė skirtis iki O. įtampa.

Aš tai visų pirmiau minėtų reglamentavimo, ribojimo, kad ir negali eiti iki 0V.Kai turi ribas iki 1.3V, o kai 5V.

Ar kas nors yra mintis, kad, kaip pasiekti kintamojo elgesį šio iki 0V reguliatorius ar yra kokių nors LMXXXX, kad galite tai padaryti.

- X --

 
Manau, kad jums reikia naudoti kintamąjį atsparumo ir lygiagrečiai reguliatoriaus išėjimo su savo produkcija
Taigi jei res.yra didelė galite turėti reguliatoriaus volage
jei res.yra 0 Ohm produkcija bus nulinis
ir reguliatoriaus srovė yra ne didelis defektas bet ką

 
Jei prijungiate 2 silikono diodais (1N400X, 1N540X ..) serijoje su 317 Voltage Regulator Voltage bus sumažintas iki 0.65V 0,65 V ≈ 1.3V ir šis "triukas", iš tiesų produkcija, pamainomis išėjimo signalo lygio atžvilgiu 1,3-16,3, 0-15V ..

Linkėjimai,
IanP

 
Teoriškai tai gali dirbti, bet įtampos kritimas per diodai taip pat kinta priklausomai nuo srovės.Taigi įtampos gali patirti tarp be apkrovos ir visa apkrova.Jei nesate nerimauja keletą 100mV keisti tada jis turėtų būti OK.

Dar vienas būdas tai padaryti, jei turite neigiamos įtampos turimus atskaitos GND pabaiga rezistorius min-1.25V ar daugiau, o ne GND

 
Manau, kad jums gali atrodyti maždaug LM2575T-ADJ nuo nacionalinio.

 
Aš nežinau, kas yra jūsų srovės, tačiau gali būti, jūs galite paprasčiausiai naudoti tam tikras buferis, susijusių Opamp su AJUSTABLE voltage reference

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top