Voltage ir ląstelių atidėjimo ląstelių (STM)

A

angadir

Guest
Hi everybody!

Ar sombody telme tai kodėl ląstelės nedelsiant sumažina, kai įtampa padidėja?

Kai mes manome ląstelių delsimo STA.PVT veiksnius ... kuri yra labiausiai dominuojantis faktorius iš šių trijų ir kokie yra jų procentus pagal įtaką ląstelių vėlavimas?Ačiū
Ravi

 
Hi Friend

Mano žiniomis nėra tokio dalyko, kad ir apskaičiuoti PVT poveikį atskiraiPanaudoti įvairius efektus, yra apskaičiuojamas atsižvelgiant į visus tris, ty procesas, įtampos ir temperatūros coeeficient yra apskaičiuojamas, kuri naudojama apskaičiuojant efffects ji daro dėl laiko

remiantis geriausia, tipiškas, blogiausiu PVT vertybes mes turime koeficiento K, kuris taikomas laiko stat

dėl ląstelių vėlavimą ir įtampa dėl
Prašome perskaityti Puslaidininkių fizikos pagrindiniai teorijos poveikis didėja įtampa dėl mobilumo elektronų ir skyliųpataisyti mane, jei aš neteisingaiParašytas po 2 valandų 9 min:Čia yra keletas grafikų, kad būtų naudinga
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Hi friend,

Aš turiu šią info ... bet ką aš m, kurio ieškote, išsamias explaination už kiekvieną iš šių PVT veiksniai.Ir jų% įnašo nustatant ląstelių nedelsiant.

Ačiū,
Ravi

 
Hi Ravi

I told u mano nuomone U cant individualus poveikis žinomas
Be to, šie reikalavimai liejimo kad kiekvienas liejimo gali turėti savo diagrama

gerai tai, ką aš žinau

Sudaryti u get some info tada prašom pataisyti mane

iki

 
Paprastai, padidinti įtampą, ląstelių vyks greitai, kad nedelsiant pakeisti maža.
dėl temperatūros, aukštos temperataure bus inclease nedelsiant vertė.
Taigi, 90nm, 130nm ir aukščiau, kampe yra apibrėžiama taip:

Geriausiu atveju: High V Low T (0 centi laipsnis)
Tipiškas pavyzdys: Norm V Norm T (25 centi laipsnis);
Blogiausiu atveju: Žemas V Aukšto T (125 centi laipsnis);

Bet 65 nm, 45 nanometrų, o apačioje yra temperatūros inversijos.
yra mažesnė temperatūra (-25) turės atidėti didesnę kaip 125 temperatūroje.Taigi 65 nm ir žemiau, kitas kampas yra papildoma modeliavimo

 
labas,

standartinių elementų projektavimo procesas yra tie patys, tačiau mes turime skirtingas įtampos ir temperatūros, ty min ir max.bet ur dizainas turi dirbti į visas aplinkybes, taip ir reikia patikrinti ur ląstelių laiko įvairių variantų.uždelsti trenkiasi visi kintamieji mes cant say įnašo procentinė dalis.

 
Labas,

Ar galite man papasakoti, kas yra papildomi kampe papildomas rūpintis Temp Inversija metu pagal 45 nanometrų Dizainas.Dėkojame už jūsų laiką.

Linkėjimai,
Anbusivam

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top