VCO bias Circuit triukšmo

P

pigkiller

Guest
Mano bias circuit Mano LC-VCO dizainas gali būti toks didelis, kaip iki 30% triukšmo santrauka PSS SIM.tai realus
dalykas?
Taigi kas gali pasakyti man į praktiką, kuri šališkumo grandinė gali duoti mažiau etapą triukšmo VCO?ir ji turėtų būti inžinieriumi požiūriu.

 
sumokėtą mokestį grandinės cricital dalyvauti triukšmo įnašas?

 
Poslinkio grandinė gali būti svarbus veiksnys triukšmo VCO (ypač LC VCO).

Vienas iš būdų sumažinti triukšmą padidinti šališkumo tranzistorių ilgį.Tai sumažina triukšmą švystelėti iš šių tranzistorių

Sumažinti veidrodžio santykį iki siurbimo daugiau srovė į veidrodį filialas yra kitaip.Kai sakau, veidrodis santykis, aš tai santykis, šiuo metu naudojamas išorinis (arba vidaus dabartinė sukurta) ir šiuo metu iš tiesų teka per Diferencialinė grandinė.

Jei abu yra neįmanoma, tuomet pabandykite naudoti paprastą RC filtrą mirroring mazgų (vartų) ir pagrindiniai veiksniai.

Taip pat galite pabandyti įtraukti ir kai kurių uodegos mazgas kap.(Tai bus neabejotinai įtakos jūsų dažnio virpesių)

Leiskite man žinoti, jei kuri nors iš šių buvo naudinga.

 
Mano atveju yra bipolinio Technika, todėl mirgėjimas triukšmo dėl Mėn nėra susiję.nes aš žinau, Bipolar, kaip uodega yra daugiau verta nei MOS, tiesa?
Kaip naudotis wildlar PTAT generuoti elektros srovė, didžiausias triukšmo contricution dėl atsinaujinančių energijos šaltinių, tarp kurių bendras būdas taško ir bipoliarinis, toks didelis, kaip 20%, turiu sumažinti jos vertę iki 500 omų ir jis vis dar yra pagrindinis veiksnys triukšmo.kodėl?
Manau wildlar strucutre nėra tinkami naudoti kaip LC Pločio tarpas-VCO mano atveju, kas gali man duoti praktinių šališkumo, kuri bus naudojama kaip žemas triukšmo šališkumo LC-VCO?

 
Atsiprašau, aš ne daug dirbo su bipoliniu.Kodėl jūs sakote, Bipolar, kaip uodega yra geriau?Ar tai tik todėl, kad neturi Virpėjimas triukšmas?

Vienintelis dalykas, galiu galvoti dabar yra pažvelgti absoliučių verčių kiti pagrindiniai veiksniai prieš ir po keitimo uodega rezistorius "Res".Mes galime gauti idėja apie tai, kaip elgtis.

 
Uasually, Dies nes Liekamosios srovės šaltinis generuoja daugiau triukšmo nei CMOS toje pačioje
dabartinių ir galvai vartoti.

 
Įdomu, jei VCO deisgn reikia bet Temperatūra kompensaciją šališkumo grandinė?Jei taip, tai kompensacija Kas?įtampa sūpynės, fazės triukšmas?
ar tiesiog maitinimo nepriklausomas šališkumo grandinės engough?
ar tiesiog paprastas "res ir MOS" dabartinės veidrodis engough?

 
pigkiller rašė:

Įdomu, jei VCO deisgn reikia bet Temperatūra kompensaciją šališkumo grandinė?
Jei taip, tai kompensacija Kas?
įtampa sūpynės, fazės triukšmas?

ar tiesiog maitinimo nepriklausomas šališkumo grandinės engough?

ar tiesiog paprastas "res ir MOS" dabartinės veidrodis engough?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top