valdybos krašto iki Varis

A

aharsha

Guest
Hi all,

Kas yra min tarpai turime išlaikyti iš forumo krašto iki vario?jei mes didnt išlaikyti tarp krašto iki vario tarpai (valdybos krašto iki vario klirensas yra 0), kokią įtaką turės įvykti gamybos?Prašome išsamiai paaiškinti.

Thanks in advance.

Linkėjimai,
Ahar.

 
Tai visiškai priklauso nuo jūsų PCB gamyba capability.Some gerai gamintojui, gali sukelti PCB mažiau nei 20mil clearence.But paprastai 40mil taryba kraštas clearence yra pakankamai.

If u negali išlaikyti clearence (0 clearence), kai poveikis gali būti:
1 - Jūsų Dainos / Copper / įpasirinktus gali gauti kapojama pjaustymo PCB.
2 - Sudaryti daugiasluoksnius, lėktuvai gali gauti trumpas.
3-PCB surinkimas klausimai SMT komponentai

tikiuosi, dabar jau aišku

 
Naudojama būti priklausomi nuo surinkimo proceso.

Kai banga litavimo aparatas buvo normalus procesas, 0,025 "(1mm) nuo krašto buvo minimalus.

Šiandienos banga / Ultragarsas / infared procesai nėra kritinė, todėl ji tampa, ką apibrėžti, kaip minimalų savo pėdsakus / kosmosas apmokėjimo procesas.

,005 "Yra pasiekiamas be paleisti į priemoką gamybos išlaidos. Kiekvienas valdybos Gamintojas turi ten savo kriterijus.
Asmeniškai aš vis dar bando išlaikyti pėdsakų ,025 "iš krašto.

 
Mano įmonė standartas yra išlaikyti 1mm vario iš forumo krašto.
Tai apsaugo vario nustatyti.

 
Aš anksčiau matytas švaraus vario įrodymų, jei vario buvo pernelyg arti krašto.
Balai gali kilti arba jis prastos kokybės gamybos padarė lydmetalis atsispirti liftas kai dešinės krašto atskleisti ją.

Jos visada geriausia palikti gerą skirtumas maždaug 1 mm, jeigu jums reikia ten grandinės priežasčių.

 
Dėkojame už jūsų atsakymus.

Jei mes didnt negali išlaikyti reikiamą tarpai tarp valdybos krašto iki vario, tai mes turime paminėti šią Fab pastebi?Jei taip, ką mes turime paminėti?

Thanx in advace,

Linkėjimai,
Ahar.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top