uodai tauškutis šikšnosparniai schema

H

hariprasadr

Guest
Sveiki, aš esu pastato uodai tauškutis šikšnosparniai su 12V įvesties dc gali kas nors pasidalinti uodai tauškutis šikšnosparniai schematiškai Ačiū Hariprasad hariprasadr@hotmail.com
 
Użytkownicy wybranych smartfonów z rodziny Lumia działających pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1 mogą pobierać aktualizację do testowej wersji Windows 10 Technical Preview 2. Koniecznie jest do tego zarejestrowanie się w programie Windows Insider i posiadane odpowiedniego urządzenia.

Read more...
 
Kaip tai? Elektroninė tauškutis šikšnosparniai. Ar galite paaiškinti šiek tiek daugiau, ko jums reikia?
 
Sveiki, aš ieškau grandyno, skirto elektroniniams tauškutis šikšnosparnių Hariprasad
 
Manau, kad Hariprasad ieško už prietaisą, kuris yra tarp klaidą Zapper ir teniso raketės kirsti schema. Jis turi dvi vielos tinklelio tinklus prie teniso raketės tipo rėmo. Elektronikos laikyti tinklus prie aukštos įtampos potencialą tarp jų. Kai SWAT su šiuo prietaisu klaidą, ji pasireiškia elektros srovė, kurią aukštos įtampos. Jūs galite pamatyti vieną išardytą adresu: http://www.instructables.com/id/Fix_a_non_working_electronic_fly_swatter/ Jei norite kai juokiasi, galite google "elektros skristi tauškutis vaizdo" Yra daug kvailas žmonių klijuoti savo pirštų ar liežuviais apie elektros energijos tinklus. Dvi problemas šio projekto yra gauti protingą baterija ir apriboti srovės saugius lygius, kad žmonės nėra susižeisti.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top