Uždaryti kabelinės televizijos turi triukšmas

T

tong2007

Guest
Mano fotoaparatai, gyvenančių netoli radijo stoties, šis efektas į paveikslėlį TV ji daug triukšmo dėl television.Please padėti man reikia sukurti mažas projektas, siekiant sumažinti šio triukšmo, kuris turi apsauga nuo triukšmo grandinė?prašome praneškite man.

 
Pirmiausia turite nustatyti, kur triukšmo ar įsikišimo žengia sistema.Ar tai bus įlaipinami į kamerą?Arba triukšmą pakėlė iki tarp kameros ir monitoriaus arba savirašis kabelis?

Paprasčiausias bandymas perkelti stebėti labai arti fotoaparato, naudojant tik trumpas kabeliu sujungti juos.Jeigu trukdžių dingo arba bent minimalus, tada tikėtina, kad kabelis veikia kaip antena ir įlaipinami vietos radijo stotis.Tokiu atveju jums reikės naudoti kabelį su geresnių skydas arba pridėti kabelio ekranuoti kanalu.Jeigu nė vienas iš šių darbų gali tekti koreguoti vaizdo ir siųsti jį žemyn, kaip RF kabelis, o ne Baseband vaizdo.

Jei trikdžiai atrodo iš fotoaparato, tada turite arba statyti RF narve aplink kamerą, arba geriau apsaugota kamera.Gauta vyniojimo kamera įstaiga aliuminio folija, tada įžeminimo folija.Jei tai sumažina trukdžių, tuomet jums reikia geriau ekranas tuo kameros.

Manau, kad sprendimas sumažinti trikdžiai prieš corrupts vaizdo.Kai signalas yra sugadinta, tai dažnai labai sunku filtruoti.

 
Taip pat įmanoma, kad triukšmas eina iš maitinimo ..
TRT į bandymo kamerą su baterija (trumpas veda) ir pamatyti, kaip jis atlieka ..

Rgds,
IanP

 
tong2007 rašė:

Mano fotoaparatai, gyvenančių netoli radijo stoties, šis efektas į paveikslėlį TV ji daug triukšmo dėl television.Please padėti man reikia sukurti mažas projektas, siekiant sumažinti šio triukšmo, kuris turi apsauga nuo triukšmo grandinė?
prašome praneškite man.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top