tyrinėti kritinis kelias

E

engurucuklu

Guest
Sveiki,
Esu naujokas, kaip nurodyta toliau nurodyta.

Noriu rasti "kritinio kelio", bet aš negaliu įvykdyti.Turiu šių programų: Altera qu (at) rtus 4,1 MES, Silos2001 demo TimingTool ir HSpice.
programas) gali Vienas iš šių (riboto turi galimybę išspręsti šią problemą.Jeigu atsakėte teigiamai.
Kaip aš galiu tai padaryti?
Kita vertus, ar yra kita programa, kuri analizuoja kritinis kelias.

Ačiū iš anksto.

 
paprastai sintezė prietaisai naudojami ataskaitą ir ištirti kritinių kelių.Įrankiai u paminėti (bokštai, hspice, timingtool) cant būti naudojamos šiam tikslui.Kai u sintezė jūsų RTL kodas su Altera qu (at) rtus galite ieškoti netlist schema ir kritinio kelio su šiuo įrankiu.

Dėl
Paskutinį kartą redagavo eda_wiz apie kovas 28, 2006 17:04; Redaguota 1 kartą iš viso

 
galite naudoti Leonardo spektro sintezė UR RTL ir tada gauti kritinio kelio ..thats pagrindinio synthsis įrankis, kad ir galėtų naudoti siekiant gauti norimą.

Kalbant,

 
UR sintezė įrankis pasakyti apie laiką organizacijų informacijos apie UR RTL kodas, kai jis sintetina RTL
u turi nustatyti ilgiausią kelią, gimęs projektas, kuris sukelia kritiniame kelyje,
įrankis quatrus bus sove, kad reikia, sintezė įrankis tas, kurio pirmasis prognozuoja kritinio kelio projektavimo srautas

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top