Sveiki dažnio keitiklis

S

scorpionss

Guest
gali kas nors padėti man prietaisas dirbti 60 Hz
Čia, kur aš gyvenu elektros Dažnis: 50 Hz
Ką aš turiu daryti

 
Viskas priklauso nuo to, kas tai yra ir dizaino detales.

Jei jis naudoja ne linijos perjungimo reguliatorius turite jokių problemų.

Jei ji veikia sinchroninio variklio gausite mažesnį greitį.

Jei jis naudoja transformatorius elektros energijos tiekimas yra jo galimybė perkaisti.Gauta iš gaminio ir su dangtelį ir stebėti temperatūrai, o transformatorius.

Dažnio keitikliai kaina yra turbūt daugiau nei iš jūsų prietaiso kaina.Vienas variantas jei transformatorius perkaista tai jį pakeisti vienas nominalus, esant 50 Hz.

Jeigu produktas buvo skirtas darbui su 110 arba 220 V, jie tikriausiai buvo dažnio skirtumas atsižvelgti į dizainą.Jei turite panaudoti transformatorius vartoti 220 iki 110 V reikalaujama pagal produkto jie tikriausiai nebuvo dizainas rečiau.

 
Turiu keletą įrenginių, kurie veikia apie 60 Hz 50 Hz aplinka ir vice Vera.Dažnių skirtumas yra retai problema!

Colombo2

 
nėra jokių problemų, mano TV gali rodyti NTSC (60Hz) ir PAL (50Hz), taip pat gerai.

nuoširdžiausi linkėjimaiscorpionss rašė:

gali kas nors padėti man prietaisas dirbti 60 Hz

Čia, kur aš gyvenu elektros Dažnis: 50 Hz

Ką aš turiu daryti
 
Jeigu įtaisas tiekiamas pateikiamas su perjungimo konverteris paprastai nėra jokių problemų, pereinant keitikliai gali sutikti įvairių įvesties dažnis (47-63 arba 47-440 Hz)
Jei vienetas motro arba transformet jums gali kilti problemų, bet jei galia yra mažesnė kaip 50 W pavojus yra minimalus, vis daugiau galios padidėjimas nemalonus.

Mandi

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top