sukamaisiais poliarizacijos mikrojuostelinių antena

A

ardique

Guest
Hi all,
Čia man reikia padėti identifikuoti sukamaisiais poliarizacijos už mikrojuostelinių antena.
Kaip aš galiu įrodyti, kad mano dizainas sukamaisiais poliarizuotos?mes paieška internete N knygą, bet vis dar confius bout sukamaisiais poliarizuota.Mano antena dizainas apskrito pleistras mikrojuostelinių antena ne 2.4GHz.I've done my dizaino modeliavimo naudojant BST mikrobangų studija.gali bet kuri įstaiga man padėti siekiant parodyti, kad mano dizainas sukamaisiais poliarizacijos nuo modeliavimo rezultatų?
ačiū

 
Labas

Galite sklypas kairiajame Circular Polar (LHCP) įgyti ir dešinysis Circular Polar (RHCP) įgyti cSt.Jei vienas iš jų yra daugiau kaip 10-15 dB didesnis nei kitų, kad turite poliarizacija.Jeigu jos yra vienodos, tuomet ji yra tiesinė poliarizuota.

Linkėjimai

 
labas,
Ačiū tyassin jūsų info.Čia aš pridėti į RHCP 3D mano dizainas.Can U help me užtikrinti, kad tai yra sukamaisiais poliarizuota.Atsiprašome, kad aš ne pridėti LHCP coz mano dizainas skirtas RHCP.Can U help me?
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Labas

Aš negaliu pasakyti, iš šio sklypo.Jei galite sklypas LHCP RHCP ir tuo pačiu stačiakampis sklypas, tai yra daug lengviau.

 
Ašinis Ratio duos apskrito poliarizacija grynumo.
Taigi su Ašiniai santykis sklypas padėti mes galime gauti idėja, ar tai yra sukamaisiais poliarizuota, ar ne?
Idealus Ašiniai santykis sklypas bus kaip 1 dB, o praktiškai atveju iki 3 dB yra priimta.

linkėjimai,
balaguru.

 
balaguru thavamani rašė:

Ašinis Ratio duos apskrito poliarizacija grynumo.

Taigi su Ašiniai santykis sklypas padėti mes galime gauti idėja, ar tai yra sukamaisiais poliarizuota, ar ne?

Idealus Ašiniai santykis sklypas bus kaip 1 dB, o praktiškai atveju iki 3 dB yra priimta.linkėjimai,

balaguru.
 
Atsiprašome vaikinai idealios atveju jo 0 dB
ir praktinių upto 3dB yra priimta.

 
balaguru thavamani rašė:

Atsiprašome vaikinai idealios atveju jo 0 dB

ir praktinių upto 3dB yra priimta.
 
Ieškoti šioje knygoje:

Stutzman, polarization elektromagnetinėmis sistemomis, Artech House, Inc, 1993.Jis paaiškins, ką reikia suprasti apie įvairius polarizations.

 
Azulykit rašė:

Ieškoti šioje knygoje:Stutzman, polarization elektromagnetinėmis sistemomis, Artech House, Inc, 1993.Jis paaiškins, ką reikia suprasti apie įvairius polarizations.
 
Manau, jums teks nuspręsti, ką galite sau leisti.Tai sunku dalyvauti inžinerija.Geras.
Greitas.
Pigus.

Pasirinkti bet kuriuos du.

 
suced rašė:balaguru thavamani rašė:

Atsiprašome vaikinai idealios atveju jo 0 dB

ir praktinių upto 3dB yra priimta.
 
hi ..
Čia aš pridėti 3D vaizdas RHCP ir LHCP mano antena .. tikiuosi kas nors padės man paaiškinti, kaip gauti šį antena sukamaisiais poliarizacijos ..ar reikia peržiūrėti iš kitos dimensijos jį gauti?susijusi su Ašiniai santykis, gali žinau, kaip jį gauti?
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungęs, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
papildomą ..
Ką aš bandau sužinoti, kaip tai įrodyti, kad mano antena dizainas sukamaisiais poliarizacijos mikrojuostelinių antena.dar viena, kaip įgyti poveikis antena dizainas?Aš tai, ką turėčiau paaiškinti, jei mano antena dizainas yra tik pelnas (ABS) 2.431dB ir pelnas (teta) yra 2.360dB.o kvadratinį pleistras turi tha pelnas (ABS) 6.341dB ir pelnas (teta) yra 5.932dB.pagrįsta teorija antena yra labai didelis pelnas, yra labiau geresnis?nes man reikia daryti palyginimą kvadratinių pleistras su sukamaisiais pleistras.bet koks pasiūlymas?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top