stebėti

P

pcman800

Guest
hello kauliukų,

Can anyone help me apie stebėti.Tai Samsung SyncMaster 3G.Turiu 2 du padalinius.1. problema Kai aš ant monitoriaus dangčio eina žalia, tačiau nėra rodomi.Patikrinti jau HOT, kad ir kitos dalys, įskaitant flyback jos ok, bet dar ne rodyti.2. yra, kai aš pasukite kontroliuoti švino lieka žalia net be ryšio su CPU, bet pati nėra rodomi pat.Kur man reikia patikrinti?Kas yra galimą žalą.Pls.Padėkit man kas nors pls.

Ačiū

Erwin iš Filipinai

pcman800 (at) yahoo.com

 
Paprastai, jei lemputės būna žalios tai tik reiškia, kad yra svarbių sinchronizavimo impulso metu aptiktas VGA kabelis.Tai nereiškia, kad monitorius yra faktiškai rodyti nieko arba rodyti schema darbai.
Su pirmojo įtaiso, yra šildytuvas elementai apšviesti dėl kaklo kineskopo?Jei ne, tai ne paveikslėlį!Ieškokite pagal litavimo sujungimų dėl kineskopo lizdas arba skaldytų litavimo sujungimų dėl flyback.Ar jums atrodo, kad aukštos įtampos?Jei taip, tai tikriausiai neteko padidinti įtampą, kurios intervalas yra vairuotojo išėjimo tranzistoriai su spalva ginklus.Ieškokite vairuotojo tranzistoriai dėl PCB dėl kineskopo kaklelio ir po grąžinimo į jų nuolatinės srovės šaltinis.Jei yra kokių nors didelių elektrocheminiam didžiausias šio PCB, jie tikriausiai dirba nuo šilumos, pakeiskite juos.
2-asis blokas atrodo daugiau iššūkis.Jeigu įtaisas mano, kad jis aktyvus sinchronizuoti, kai ji nėra, tai tikriausiai reikia schematinis Rūšiuoti jį ir jums gali tekti pakeisti specializuotos kontrolieriaus lustas, kuriame veikia šios grandinės.

 
pcman800 rašė:

hello kauliukų,Can anyone help me apie stebėti.
Tai Samsung SyncMaster 3G.
Turiu 2 du padalinius.
1. problema Kai aš ant monitoriaus dangčio eina žalia, tačiau nėra rodomi.
Patikrinti jau HOT, kad ir kitos dalys, įskaitant flyback jos ok, bet dar ne rodyti.
2. yra, kai aš pasukite kontroliuoti švino lieka žalia net be ryšio su CPU, bet pati nėra rodomi pat.
Kur man reikia patikrinti?
Kas yra galimą žalą.
Pls.
Padėkit man kas nors pls.AčiūErwin iš Filipinaipcman800 (at) yahoo.com
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top