stebėjimo ir kontrolės namas taikymo

W

wael_wael

Guest
Hi every body,

aš ketina pradėti naują projektą, kuris yra taip:

1.stebėseną ir prieigos prie saugumo kumštelio iš 3G mobilusis
2.kontroliuoti temperatūrą ir kitų įrenginių iš mobilaus.

gali kas nors padėti man paleisti i al ieško pirmasis aparatūros, nes aš dar supainioti kuri mikro reguliatorius gali būti naudojamas šio projekto.

nuoširdžiausi linkėjimai

 
Galite naudoti IPS 16F/18F serijos mikro valdiklis temperatūros ir kontroliuoti kitus prietaisus.

16F877A duomenų lape http://www.microchip.com/wwwproducts/Devices.aspx?dDocName=en010242

18F4620 duomenys http://www.microchip.com/wwwproducts/Devices.aspx?dDocName=en010304

Į 16F877A yra gera serija plėtoti kai kurias programas, 18F4620 yra pin-compatible su 16F877A, bet turi daugiau RAM ir ROM.Tai galėtų būti naudinga interneto serverio programas, USB ryšį ar kitas aukščiausios klasės sąsajos.

Taip pat kaip jūs kontrolės prietaisai iš mobilaus per Bluetooth, GPRS, internetu arba SMS ar E-mail?

I am not sure galite naudoti PIC kontroliuoti interneto kameros, nes tai yra gana sudėtingas dėl IPS, tikriausiai turi eiti už aukštos procesorius nuo Freescale, Atmel ar net ranka.

Kita alternatyva yra naudoti nešiojamas kompiuteris ar kompiuterio jungiasi per serial port, kad kai kurios žemo lygio įrangos sąsajos (sudarytas iš relės ir temperatūros davikliai, taip pat interneto kameros), programinę įrangą savo kompiuteryje gali būti naudojami valdyti šiuos prietaisus nuotoliniu būdu internetu.Ši sąranka turi privalumą, kad tik aukšto lygio programinę įrangą turi būti parengta vietoj specializuotus firmware reikalingas procesorius.

Taip pat įgyvendinant ir išbandant šią programinę įrangą lengvai padaryta, palyginti su mikro valdikliai.

Hope this helps ...

ačiū
a

 
Dėkoju labai už atsakymą,
be kita ko, i am nerimauti lygio mikro reguliatorius yra 16 arba 18f arba didesnis skaičius šiek tiek į sujungti kumštelio su dizainu.jei yra kokių nors santykinis projekto arba projekto su duomenų lapas bus labai naudinga man.Thank you so much vėl.

 
kokia kamera (fotoaparatas?) Jūs planuojate naudoti?

Interneto svetainės gali paprastai USB pagrįsta ir gali būti prijungtas prie USB valdiklio (priimančiosios kontrolieriui klausimus USB komandų vergais prietaisas), IPS negali valdiklis suma kodas reikalingos įgyvendinti yra nemažai taip pat laiko.

Nepriklausomas USB Host Controller gali būti naudojamas vietoj Žiūrėti
http://www.vinculum.com/prd_vnc1l.html [/ url ačiū a
 
ačiū arbj for ur atsakymus, bet tu įsitikinęs, kad kamera bus dirbti su usb, ir tai nėra kokių nors kitų rūšių vaizdo apdorojimo reikia dizaino.BCZ i laive yra usb ir mikro valdiklio, 64 pin.
nuoširdžiausi linkėjimai

 
Prašome nurodyti kokia lenta ir interneto kameros naudojate.
Norėdami paleisti web kamera per USB tikriausiai reikia operacinės sistemos, kaip Windows ir Linux ..

ačiū
a

 
arbj rašė:

Prašome nurodyti kokia lenta ir interneto kameros naudojate.

Norėdami paleisti web kamera per USB tikriausiai reikia operacinės sistemos, kaip Windows ir Linux ..ačiū

a
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top