statybų prietaisas, kuris gali rodyti PRIMINIMAS & TIM

A

AKoNGz

Guest
Hello everyone, this is my 1. paštu, aš tikiuosi, jei jus vaikinai galėtų padėti / siūlyti idėjas, kaip projektuoti ir statyti prietaisą, kuris gali rodyti ir priminimai ir laikas.Aš tarkime, kad dizainas, naudojant vieną mikrokontrolerio.Aš galvojau naudoti TIFF, bet nežinote, kaip naudotis kurioje TIFF.Tikiuosi, kad žmonės galėtų man padėti.Thanks in advance!

 
akong, Guna pic senang atsimerk, ko bandyti la tgk2 pic punya ryšys kat Interneto www.rentron.com, tapi yg tajuk ko DPT tu Aku Aku x la sesuai atau x Guna pic

 
Aš negalėjau suprasti U
Ar explian Jūsų Reikalavimai?

Ačiū

 
Man buvo suteikta tik bendra tema.Gerai čia yra tiesioginis klausimas, kad man buvo suteikta:

"Naudojimas mikrokontrolerių dizaino prietaiso ekrane abu laiškus ir laiko. Žinutė bus užpleištuotos ir naudodami klaviatūrą (panašiai 3x4 klaviatūra naudojama handphones) ir bus rodomas kaip priminimą."

Thanx

 
Labai lengva būti sukurta naudojant PIC mikrovaldiklį
Jums reikės
1 - IPS MC
2 - simbolių LCD
3 - raktas bloga matricos pasakyti 3 * 3

Ačiū

 
Thanx Haytham.Radau tam Info: http://home.iae.nl/users/pouweha/lcd/lcd2.shtml

Esu suinteresuotas naudoti šią HD44780 siekiant sukurti savo prototipą.Bet mano dėstytoja man pasakė, kad jei aš galėsiu kada nors kalendoriaus funkcija mano priminimas, jis turėtų būti geriau.Jis man pasakė, kad man reikia naudoti RTC (real time clock), kaip dalis, kaip sudėtinės dalys.Aš neturiu jokios idėjos apie tai, kas RTC.Jis net man pasakė, kad jei noriu naudoti RTC, ne visi vynai gali ją paremti.

I was wondering kas modelis IPS turėčiau naudoti projektui?Kaip laikyti informaciją į priminimą.Kaip atlikti dvigubą funkciją, prietaisas, kuriame aš turėtų būti suteikta galimybė pasirinkti funkciją nuo mygtuko paspaudimu / Key: 1.Priminimas 2.laikas

Iš tikrųjų aš net nežinau, kaip naudoti IPS, I'm ok su Siemens 68HC11 ir that's it.

Ok guys, Thanx again

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top