stačiakampės bangos iš sinusas - didelis stabilumas

M

mekpeacenfood

Guest
Labas, mes turime labai tiksliai sine wave šaltinis kad mes norite naudoti sinchronizuoti visą mūsų aparatu.Tačiau ne visi komponentai imtis sine įvedimas - kai naudoti sukelti uosto ir noriu stačiakampės bangos.

Koks yra geriausias būdas paversti labai švarus ir 10 MHz sinusinės bangos, kad stačiakampės bangos?Kaip komplikacija, ji turės važiuoti 50 omų ~ 1V.

Atrodo, tokia bendra užduotis - tikrai viskas nuo Osciloskopai į laiką patys standartai turi tai.Kas yra priimta strategija?Ar Schmitt Trigger vien nepakanka, ar bus etapo Jitter dar daugiau nei pora NS?Jei taip, tai ką aš galiu įtraukti į "nuneškite jį į kitą lygį"?
Paskutinį kartą redagavo mekpeacenfood m. liepa 23, 2008 19:36, edited 1 kartą

 
Aš nenoriu naudoti lyginamojo jei laikas nėra kritinis!Menkiausios įtampos triukšmo lyginamuoju riba pavirs laikrodis etapo triukšmo.

Norėčiau įsitikinti, Sine wave yra didelė (tiesiškai išplėsti), tada çra ¹ ± arba jç at žemės ir Vcc labai greitai Schottky diodai, o po to buferis su labai greitas (1 GHz) CMOS vartų.

Jums gali sau leisti tik vairuotojo sinusinės bangos, AC kartu, į atitinkamus vartai - be diodas karpymas.sn74lvc1g17dbvr atrodo geras naudoti.

 
Pasiūlymas turėtų būti tikrinamas lyginant nekilnojamojo prietaiso duomenis.

has a sufficient amplitude anyway.

Manau, kad pasakė labai tiksliai sinusinės bangos
turi pakankamai amplitudė anyway.Šiuo atveju aš primygtinai reikalauti, mano nuomone, kad greitai lyginamojo (kaip ADCMP551 ar panašios) žada geriausius rezultatus daugeliu atvejų.Greitas CMOS vartai ar LVDS imtuvas gali būti naudojamas, tačiau mažiau tiksliai apibrėžtą ribinę vertę ir aukštesnės temperatūros priklausomybę nuo treshold įtampos ir delsimas gali būti nuostolinga.

 
Mano nuomone, mažiausios Jitter grandynai yra siūlomas atominis laikrodis gamina.

Pažvelkite pag 17 po doc
http://www.2917.com/EBAY-images/LPRO-101/LPRO-101.PDF (arba "Google" LPRO User)

Turite atkreipti dėmesį ne tik į fazės triukšmą ir jiiter; dreifas, taip pat svarbu.
Siekiant sumažinti drift, plokščių turėtų būti elektriškai kiek įmanoma trumpesnis ir termostatiniai.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top