Smart antenų W-CDMA/UMTS sistemas

W

WimaxforVideoPhone

Guest
Sveiki, mano draugai,

Mano klausimas yra tai, kad kaip galima Smart antenos galėtų prisitaikyti siekiant smooting geriau daug vartotojo įrangos tuo pačiu metu UMTS?Dėkojame visiems po dabar.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Eray

 
Smart antenos sudaro antenos masyvas, kartu su signalų apdorojimo tiek laiko ir erdvės.Erdvės apdorojimo sukelia daugiau laisvės laipsnių į sistemos, kuri gali padėti pagerinti bendrą efektyvumą sistemos.

Smart antenos, kai naudojamas taikomas, padės pagerinti sistemos efektyvumą didinant pralaidumo kanalo ir spektro efektyvumą, pratęsiančius diapazonas padengimo vairo keletas pluoštų stebėti daugelyje mobiliųjų telefonų.

 
Kaip ji galėtų stebėti daugelyje mobiliųjų =?

 
Smart antenos sistemose paprastai yra klasifikuojamos kaip komutuojamų Beamer ir prisitaikanti prie sistemos
A komutuojamų antena sistema susideda iš kelių labai direktyvą, nustatoma, iš anksto nustatytų sijos, ir pasirinkite pluošto, kuris suteikia geriausias SNR..A jungiklis naudojamas pasirinkti geriausia sijinių gauti tam tikrą signalą.
Prisitaikanti prie sistemos, svoriai koreguojami kai tai turima informacija, gauta iš masyvo produkcija.Žr nuorodas ir gali rasti ką nors[1] R. Janaswamy, "Radijas paplitimas ir Smart antenos belaidžio ryšio," Kluwer Academic Publishers, 2001.
[2]
G. V. Tsoulos, "Smart antena mobiliojo ryšio sistemos: privalumai ir iššūkiai," Elektronika ir
komunikacijų inžinerija leidinys, 1999
m. balandis
[3] JC Liberti,
Jr Bellccore, TS Rappaport, "Smart Antenna for Wireless Communications: IS-95 ir Trečiosios kartos CDMA Programos," Prentice Hall, 1999.
[4] A. Boukalov, "Įvadas į" Smart antenos metodai ir algoritmai "seminaras" Smart antenos Technology and Applications ne RAWCON 99, 1
d. 1999 metų.

 
Ačiū už nuorodas,

amitdegada, mes galime pasidalinti savo informacija, pavyzdžiui, kad

Eray,

MOT Turkija
Elektronikos inžinierius

 
Ya!

Iki Pasidalykime žinių mes galime pagerinti, aš ne kompetenciją, bet ir išmoko daug ko, taip .....

Beje pažįstate bet kuris asmuo dirba WCDMA? Dabar aš gaunu klaidos modeliavimas WCDMA imtuvas rake.Todėl ir galime susisiekti su juo.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top