skirtingus rezultatus iš nanosim ir hspice

L

leebluer

Guest
i sumodeliuotais analogas grandinės pateikė Hspice, ir gavo patenkinti rezultatais.tada i wanna do galios analizės Nanosim.bet ir atitinka problemų, kad trumpalaikis rezultatas Nanosim skiriasi nuo Hspice.
Tai pirmas kartas, ir naudojant Nanosim padaryti kai kurie analizė.i nuoroda į manuel failą.bet man vis dar nieko nežino apie priežastis.tu gali man patarti.
ačiū

 
yra skirtingi tikslumo lygiai nanosim, greitis ir tikslumas tradeoff.ir turi nustatyti tikslumo lygį iki maks lygiu bus lėtas, inorder, kad panašus rezultatas kaip hspice.

 
Max dumbfrog, ačiū už atsakymą.Aš tikslumą Nanosim į aukšto lygio, bet gavo skirtingus rezultatus iš Hspice.todėl esu labai trikdo apie mano dizainą.kas netinka?

 
nanosim yra mas greitai modeliavimas, bet ne tiksliai modeliavimas.
Galite manyti, kad dėl Hspice nei Nanosim.
Yra keletas komandų, kurias galite pateikti į konfigūracijos failą, kad padidina tikslumą imitavimui.
Pabandykite įtraukti šias komandas konfigūracijos failo.

set_sim_eou sim = 4 modelis = 4
set_sim_tres 1n
set_print_vres 10u

 
Aš su ta pačia problema, jei aš naudoju nanosim imituoti grandine.Aš nesu labai tikras, kad jei įsakymas "set_time_tres 1n" gali padidinti tikslumą, nanosim.Dėl nanosim nutylėjimą nustatyti laiko žingsnis yra 10ps, kuris yra mažesnis negu 1ns.Ar tokį priešpriešinių padidinti tikslumą modeliavimo?

 
Bandydami kelią galia nuo 0 iki 100ns (0 VDD) ir patikrinkite savo resutls po kito 100ns.kai kurie analoginių blokai užtrukti iki įsikurti.jei jūsų grandinės yra glaudžiai ciklo modeliavimas, ji gali šiek tiek užtrukti.

 
leebluer,

Nanosim ir HSPICE naudoti įvairius modeliavimo algoritmų ir jums nebus gauti rezultatai atitinka.Naudokite HSPICE tikslumą ir naudoti tik Nanosim kai grandynas yra per didelis HSPICE.

 
hello Duncan,

Aš naudoju Hspice kurti mano grandinės ir gauti patenkintas rezultatais.Norėčiau gauti kitą informaciją iš Nanosim,
pvz dc kelias patikrinti, galios analizę.
Bet aš skirtingus rezultatus tarp jų.tada turėtų būti Manau, kad kita informacija iš Nanosim, pavyzdžiui, kai kurios apie galios analizę?
Aš tikslumas iki aukščiausio lygio, bet tada nieko.Pagrindinė problema yra ta, kad išėjimo įtampa Pločio yra nenormalūs.Pradžioje Nanosim negali pripažinti kai kuriuos parametrus PNP modelį.Po kai kurių pakeitimų (tik pakeisti formatą, bet ne vertės), aš gavau rezultatus, tačiau tai daug skiriasi nuo nuo Hspice.

Ačiū

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top