Serija Signal Processing, našumo ir kiti klausimai

P

pavaduotojas

Guest
Hello there

Aš šiuo metu dalyvauja projekte analizuoti didžiulius kiekius žaliavinio akustinių duomenų (~ 10TB).

Kai fono ..
Iš esmės šie duomenys iš hidrofonų gardelių, ir buvo naudojamas kaip dalelių fizikos eksperimento.Iš smalsumo, mes planuojame paleisti analizė per failus ir bandyti izoliuoti bioacoustic šaltinių duomenis.

Ką aš norėčiau žinoti rekomendacijas dėl programinės kalba bibliotekos analizuoti šias rinkmenas greičiau ir veiksmingiau.

Kompiuterija galia nėra labai ribota, turi prieigą prie 50 pagrindinių grupių, dėl kurių aš galiu paleisti partijos darbo vietų, tačiau tokios didelės apimties duomenų efektyvumą yra prioritetas.Aš žaisti po MATLAB, bet matau, kaip aš Neturite daug patirties su ja, ir tai, jos yra aiškinamos ne sudaryta sistema, aš, jei buvo geras, nemokamai bibliotekos C, C , Python, Java ir tt ir, jei jie gali būti geriau nei MATLAB šio didelio darbo.Daugiau info:
Failai 22400Kbps WAV / flac failus ir 10minutes žaliavų Povandeninis akustinių duomenų.

Pagrindinis šaltinis bioacoustic triukšmo mes ieškome yra Ceteceans (delfinai / banginiai) gali išplėsti į critter (krevečių) triukšmo.Bet ir padeda būtų vertinama
Į sveikatą

-v

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top