S-Parametras ekstrahuojant FDTD

A

alffnot

Guest
Aš parašė 2D fdtd kodas MATLAB ir esu modeliuojanti paprastą bangolaidžio.Aš bandė išgauti s-parametrus iš sričių, tačiau neturėjo sėkmės dar.

Aš tikrai dar tikrai kur pradėti.Ar reikia imtis FFT yra taikomas impulsų esant sąnaudų ir produkcijos nuostoliai?tada sujungti per kažką gauti įtampos?Aš iš esmės tik nesuprantamos, atrodo beveik tik spėlioti darbo man.

Can anyone point me bet kokios naudingos dokumentus arba suteikti man keletas patarimų.Ačiū

 
Labas,

Bandydami skaitant šiuos didelis knygų, manau, jie turi atsakyti į jūsų problemą.

ftopic122086.html

http://www.edaboard.com/viewtopic.php?t=74057&highlight=sullivan

mėgautis.
AZE.

 
ačiū, tik patikrinome 1 knygas ir tai paaiškinti keletą dalykų, kad aš daryti, bet nebuvo tikras, ar jis buvo teisus.Ir atrodo, kad aš turiu teisę koncepciją, bet turi būti Messing prasimanymai.Thanks again

 
Never seen anyone išskleidžiant S parametras iš "2D" srityje sprendimą.Siūlome jums reikės šiek tiek laiko rodiklis, ką tikrai norite.

 
kodėl negalėjo gauti s-params iš 2 d problemą?ir galų gale bus pereiti prie 3D, bet aš tik bandau pereiti žingsnis po žingsnio, kol aš suprantu kiekvieną prieš pereinant visą kelią iki 3D.Tarkime i Emocjonować bangų vadovas su TE10 režimas, trečiosios aspektas neturėtų klausimu kai išskleidžiant s-params?ar aš trūkstamą kažką.Noriu pamatyti s-params rodo Apipjaustymas freq ar net taikyti paprastas filtras ir parodyti s-params.Jeigu tikslumas yra klausimas 2D, aš tik darai tai savo supratimą,
o ne daug tikslumo.

 
Tarkime, kad Emocjonować a bangolaidžio su TE10 režimas ir TIK TE10 režimu, tada jūs turite tik TE10 būdas į bangolaidžio, kuris yra begalinis ilgai jūsų 2D problema.Be nuorodos į 3 aspektą,
negalima nustatyti, bet S-parametru - jei yra uostas, koks yra "įtampa" ir "dabartinės"?Rekomenduojame patikrinti vadovėliai dėl sąvokos s parametrų.

 
ar norite apskaičiuoti perdavimo ir atspindžio koeficientai?

 
Ar ne s-parametrų lygus apmąstymų ir tranmsission koeficientas darant prielaidą, kad kiekviena pasibaigus bangolaidžio yra ABC.

Be to, kodėl man reikia trimis nustatyti uosto?Aš ieškoti priežasčių, bet manau vis dar nesuprantu.Ir suprantu, aš negaliu tiesiog naudokite E-laukų apskaičiuoti S-params, nes jie turėtų būti proporcingas įtampos, arba tai, kad tik į TLM metodas.

 
he alffnot,

Aš negaliu padėti labai į FDTD technines, bet tikrai galima spręsti S parametrus stačiakampio bangolaidžio be trečiojo matmens (ty wg. Aukštis) su sąlyga, kad jūsų netolydumo (wg. veiksmus) nekeičia g .aukščio ir su sąlyga, kad g yra sužadinimo pagal TEX0 būdas (antrasis indeksas turi būti lygus 0, kad ši sritis yra pastovi y kryptimi).

 
Thats what i maniau bet loucy sako skirtingos, todėl aš truputį mesti išjungti.ačiū

 
Lagrange teisingas.Maniau, kad esate sprendimo bangolaidžio "Eigen bangos" problemą ir jūsų 2D buvo skerspjūvis nuo bangolaidžio.Dabar aš pripažinti faktą 1 Jūsų 2D faktiškai išilgine kryptimi (kuri buvo
3. aspektą, kad aš kalbėjo apie aukščiau), ir esate sprendimo 2D bangų sklidimo problema.Žinoma, jūs žinote, iš anksto visų rūšių, kurios gali būti sužadintos į bangolaidžio.Taip galite gauti s-parametru.Atsiprašome už klaidinančios anksčiau.

Yra daug būdų "IŠRAŠAS" s-parametru.Kiekvienas metodas yra tinkamas, tik tam tikra aplinkybė, atitinkanti:
1.kad pusle formos f (t) - jūsų sužadinimo.
2.režimu formos f (x) - jūsų sužadinimo (ar excitating tik 1 režimas, arba tai keletas rūšių?)
3.kelią savo sužadinimo taikomas (kietos kodą ar minkštųjų šaltinis).
4.galimybę įrašyti laukų tik keliose vietose arba didelis jų skaičius.
5.sugeria krašto sąlyga ir specifikos problema, kuri nustato modalinio turinį į vietas, kur Jūs įrašas srityje.
6.kiti veiksniai ...(kad aš negalėjo priminti šiuo metu)

Let's žymi savo 2D kaip x ir z.Vienas prielaida jūsų "projektas" yra tai, kad srityje paskirstymą kartu y žinoma (yra atskira analizė).Tai gali būti vienodai (f (y) = konstanta), kaip nurodyta Lagrange.f (y) taip pat gali būti ne vienodai, tačiau nesikeičia palei išilginę dimensiją z.Kažkas būtų paskambinti šiuo atveju 3-D, problema gali būti išspręsta 2D (tai gali būti painiavos šaltinis, mano pabaigos.)

Iš paprastų senario, jūs įgyvendinti keletą sugeriančių krašto sąlyga, taikomos kai kurių šaltinis z = zs, įrašo laiką signalus (srityse) per z = Zin ir z = zout.Paprastai vienas taptų | Zin-z0 | didelis, kad "aukštojo kad rūšių yra sugedę ženkliai".Kitaip tariant, tai yra geriau atidžiai pasirinkite "matavimo" taškuose (Zin, zout), kad jie tam tikru atstumu nuo bet kokių pertraukų.Tokiu būdu, jūs galite lengvai gauti Vin (t) IIN (t) Vout (x, t) ir Iout (t), kurie foundametal būdas.Tada šių keturių V ir aš virsta dažnių srityje.Su žiniomis būdas-varža (Rasta iš vadovėlį arba atskirą analizę), V (f) ir I (f) yra "transformuoti" į vadinamąją "bangų signalų" atvyksta ir iš lėktuvų Zin ir zout.Tada galite apskaičiuoti s-parametras
yra ir paprastas būdas.

Pirmiau senario yra paprasta, nes nereikia atkreipti dėmesį į punktus (1-6),
kurie išvardyti anksčiau.Signalai jums "matuojamas" ne Zin ir zout yra "grynas" (tik pagrindinius būdas komponentas).Tai paprasta ir todėl, kad jūs žinote būdas forma, dauginti pastovus, būdas varža.Priešingu atveju jums tikrai reikia "ištrauka" ir "bangų signalų" ir S-parametrų.Manau, kad tai "ištraukimo" procesų yra iš dalies mokslo ir dalies "meno".Yra per daug kalbėti apie čia.Jei turite konkretų klausimą, aš mielai jį svarstyti dar su jumis.

 
Thanks a lot, manau turėtų būti daugiau aiškumo į šią problemą ir buvo išspręsti.Thanks again

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top