RTC - DS1307-daug kartų gauti laiko praradimas

G

GMMR

Guest
Labas,

šiuo metu mes naudojame ds1307 - už rtc ekrano cyprysowego valdytojo susieti per I2C comm.what mes susiduriame vienai prolem yra nuolat galia RTC metu daug kartų gauti reseted arba kartais visiškai pakimba sąlyga laiko ir date.actually ji neturėtų būti būtent toks.

valdytojas nėra naujo ir patikrinti.

padaryti šią sąlygą kiekvieną kartą aš turiu anuliuoti laiko / datos parametrus per kontrolierius.

i pateikta atsarginę (3.3V-CR2032 baterija Li) also.i think it's ok.

padarė nors apie tai žino.

 
The DS1307 NĖRA elgtis pati kaip ..
Dar kartą patikrinkite savo firmware ..(trūkstamas STOP seka, ar kažką kita?)

Linkėjimai,
IanP

 
Labas,

1) Jeigu naudojate ne paties I2C autobusu, kitas prietaisas ne 8 bitų adresas dydis (kaip 24C64, pavyzdžiui), kai nebuvo tikimasi elgesį gali įvykti.

2) Žiūrėkite taip pat kristalų tipo, kurį naudojate.linkėjimai

 
Aš naudoju kitas RTC mūsų grandinės naudoti 8051 ir ant LCD didžiąją laiko ji veikia gerai, tačiau kartais, jei nuolat stebėti LCD Jūs pripažįstate, kad ekrane rodomas šiukšlių vertė ir grįžo atgal į originalią, nes nuolat updation laiko LCD.

Aš patikrino viską dėl programinės ir techninės įrangos, bet did't gauti problema's sukelti.

Jums reikėtų patikrinti RTC duomenų lape ir patikrinti, ar esate įvykdytų visus savo requirment įskaitant jo konfigūracija.

 
IanP,

faktiškai po kas skaityti baigti i am stoping su I2C communication.and vėl aš svarstymą po keleto ms's. ir čia, o tesing yra tikimybė kelis kartus galią ir išjungti vieneto - su nėra jokių galimybių naujo ds1307.

andre_teprom,

ne aš naudoju tik ds1307 su I2C.

ir kristalai ir naudojamas cylidrical - 32,768 kristalų.

devendra_devgupta,

po naujo ar negaištant laiko, jei vėl sukonfigūruoti ds1307 jis veikia properly.and ne rankos ir išjungėme SQW o / p pat.

 
Tiesiog bandymas, siekiant panaikinti galimą dėl badworking:

- Pabandykite sumažinti kristalai dažnis, arba skirti didesnį dalays ne I2C įprasta.

 
labas,

i pastebėtas naujas dalykas,
anksčiau, kai kada nors i got šiukšlės LCD ekranas (kuris ir naudojamas rodyti RTC data ir laikas), kad laikas ir buvo iš naujo konfigūracijos DS1307 (nustatyti datos ir laiko per I2C).

bet tada, kai i nerado pakeisti disply datos
ir laiko šį kartą ir tik perkrauti valdytojas hex failo net neliesdami DS1307.then aš normalus RTC data
ir laikas rodomas.

 
Manau, kad turėtų būti problemų savo programinę įrangą tik jūsų satck gavo pilnas.Arba tos pačios registrai yra naudojami kai kuriose kur.Jei turite nutraukti savo programinę įrangą į vieną išjungti nutraukti pradžioje Redingas RTC ir leistų vėl pabaigoje

 
devendra_devgupta,

I leido vieną UART nutraukti už darbo įtaką condition.but šią kabinti ar naujo vyksta ne rodyti sąlygą, ji vyksta po 1 ar 2 dienas, kad iki kito galios valstybės tik.

daugiau dalykas tai pertraukti ji poveikis I2C communication.any būdu jei skaityti ciklą jis gavo praleistus paskui kitą skaityti ciklą ji gauti na.

 
Pridėti 10uF, 16V ir 100nF kondensatorius visoje VCC ir GND su DS1307.

tiekimo problemų gali atsirasti tokioje būsenoje, DS1307 yra jautrus tiekimo triukšmai ir grandines, yra šaltinis triukšmo kaip ir variklio.

 
Labas,

Patikrinkite, ar Bit 7 Registruokitės 0 RTC tampa nustatyti atsitiktinai į programą.Tai šiek tiek yra laikrodis sustabdyti (CH) bitų.Kai šis bitų yra nustatyti 1,
Generatorius yra išjungta.Kai išvalytas 0, generatorius yra įjungtas.

 
Manau, turėtų atsiųsti ką nors daugiau, kad atsikratyti šio vyras.Man labai gaila, kad aš negalime jums padėti, kaip mes visi žinome, kad tai nėra didelė investicija.

Tik dvi sąlygos yra galimas arba programinės įrangos problema ar aparatinės problema ir trečiųjų yra EPI kuris i think stringa valdiklis, bet jums sako, kad poilsio visi ko dirba gerai išskyrus RTC veikia taip trečioji sąlyga yra šiukšlių.Aš labai puzzeled, kas galėtų būti priežastis šio.Ji galėjo būti ne I2C kasdieninį problemos kaip pripažinti ar laiko.Gali būti tai

 
devendra_devgupta,

Aš labai labai thankfull jums, iki šiol kas nors pasiūlymų jums suteikė yra worth.don 't worry i tvarko it.if bet kita ko yra ir, neabejotinai, ką jūs.

dar kartą ačiū visiems valdybos nariams.

 
Aš kai kurių klausimų su DS1307, kai atsarginę bateriją nebuvo prijungtas.Kai baterija nebuvo luste neatsakė į komandas siunčiami per I2C.Tik po prisijungimo baterija jis buvo ok.

 
kekon,

jei nenorite prijungti atsargines kopijas, tada tai reiškia, kad ji negali išlaikyti updation datos ir laiko galios išjungta tai it.it
nebuvo poveikio darbo ds1307 normalus įtaką valstybės.

Atgal į viršų įtampa turi būti> 2.0V ir <3.3V

Pls skaityti ds1307 duomenų dar kartą.

 
Citata:

jei nenorite prijungti atsargines kopijas, tada tai reiškia, kad ji negali išlaikyti updation datos ir laiko galios išjungta tai it.it nebuvo poveikio darbo ds1307 normalus įtaką valstybės.
 
I cant peržiūrėti dizainas / schema, ar jūsų kodas, bet su RTC turite šiuos patarimus:

1.naudoti prisitraukimas rezistorių 4K7 ar 10k bendromis vertybėmis
2.patikrinti ic2 protokolo ....yra toks pat naudojami ir 24LCxx įtaisais, yra pavyzdys iš šių CCS c Kompiliavimo ...
3.Patikrinti kristalai, pabandykite kitą ....
4.Jūs turite įdėti DS1307 On ...

yra i cant patars Jums be jūsų dizaino ar kodas ...
sėkmės

 
GMMR,

Ar Jums išspręsti savo problemą?
Man iškilo problema kaip jūsų aš norėčiau, kad bet kokia kryptimi jos sprendimas ...

Rodrigo

 
Jei problema yra laiko praradimas, patikrinkite kristalai ...
Vidaus generatorius su DS1307 schema yra skirta darbui su kristalai, turintys tam tikro krovinio talpa (CL) ir 12.5pF.

Tikslumas dažnio kristalų pagrindu generatorius grandinės daugiausia priklauso nuo tikslumo kristalai ir tikslumą rungtynės tarp kristalų ir generatorius capacitive apkrova.Jei talpykloje krūvis yra mažesnis nei krištolas buvo sukurta, kad generatorius veikia greitai.Jei talpykloje apkrova yra didesnė negu krištolas buvo sukurta, kad generatorius veikia lėtai.Greitas Laikrodžiai

Žemiau yra labiausiai paplitęs scenarijus, kad sukelti kristalų pagrindu RTC veikti greitai.

1.Triukšmo sukabinimo į kristalai iš greta signalų.Ši problema buvo plačiai taikoma pirmiau.Triukšmo sukabinimo paprastai sukelia RTC būti labai netikslūs.
2.Neteisingų kristalų.An RTC paprastai veikia greitai, jei kristalai su tam tikro krovinio talpa (CL) didesnis nei RTC-nurodytą apkrovą talpa yra naudojama.Sunkumo netikslumo priklauso nuo vertės, CL.Pavyzdžiui, naudojant krištolas su cl 12pF dėl RTC sukurta 6pF CL priežastys RTC būti apie 3 ir 4 minučių per mėnesį sparčiai.Žemas Laikrodžiai

Žemiau yra labiausiai paplitęs scenarijus, kad sukelti kristalų pagrindu RTC veikti lėtai.

1.Viršijimo dėl RTC įvesties kaiščių.Tai galima sukelti RTC veikti lėtai periodiškai sustabdyti generatorius.Tai gali būti netyčia atlikti triukšmingo įėjimo signalus RTC.Jei signalo kilimo į įtampą, kurios intervalas yra didesnis nei diodas lašas (~ 0.3V) pirmiau VDD, kad ESD protection diodas už indėlį pin bus perduoti šališkumo, leidžiant substrato užplūstų su dabartine.Tai,
savo ruožtu, stabdo generatorius iki įėjimo signalo įtampos sumažėja iki mažesnės už diodas išskleidžiamajame virš VDD.

Šis mechanizmas gali sukelti generatorius sustabdyti dažnai jei įėjimo signalai triukšmo.Todėl reikėtų stengtis užtikrinti, kad nebūtų viršytas dėl signalų.

Kita situacija, kad yra bendras viršijimo problema turinti prisidėti prie RTC ne 5V kai RTC yra baterija atsarginės būdas.Tai gali būti problema sistemose, sistemingai uždaryti tam tikros elektros grandinės tačiau išlaikyti kitus powered up.Labai svarbu užtikrinti, nėra jokių signalų, kad RTC, kad yra didesnė už akumuliatoriaus įtampa (jei nenurodyta kitaip prietaiso duomenų lapas), kai prietaisas yra baterija atsarginės būdas.

2.Neteisingų kristalų.A RTC paprastai vyksta lėtai, jei kristalai su nurodytu CL yra mažesnis nei CL iš RTC.Sunkumo netikslumo priklauso nuo vertės, CL.
3.Stray talpos.Stray talpa tarp kristalų kaiščių ir / arba žemės gali pristabdyti yra RTC žemyn.Todėl reikia stengtis, kuriant PC laive išdėstymo užtikrinti Noklīdis talpa yra sumažinama iki minimumo.
4.Temperatūra.Tolesnio eksploatavimo temperatūra nuo kristalų apyvarta temperatūra, lėčiau kristalai vibruoja.Žr. 3 ir 4.

http://www.maxim-ic.com/appnotes.cfm/appnote_number/58

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top