RS-485 - Nešiojamas kompiuteris sąsaja

S

smitchell

Guest
Sveiki, aš turiu tam tikrą pagrindinę informaciją apie tai, kaip gauti duomenis iš RS-485 tinklo langus.Jo dėl monitoringo tinklas, kad mes komponavimas ir kompiuteris naudojamas paprastai būti latop (no serial port).

Can someone give me a pagrindinio explaination kaip aš sąsają su kompiuterio prie tinklo, ir, kaip ir gauti duomenis iš programinės įrangos, kad mes turime parašyti.Atsiprašome,
bet jiems vis dar uni ir jiems naujų šios rūšies dalykas ...

Ačiū sąvartų,

Sam

 
Iš esmės, jums reikia gauti signalus RS-485 tinklo į savo kompiuterį ir kad apribojimai jums kas nešiojamas palaiko.

Paprastai jūs galėtumėte pirkti ar statyti RS-232, RS-485 konverteris ir programinės įrangos, tačiau be nuoseklaus uostą, tai yra nenaudinga.

Gali būti RS-485 lygiagrečiai uosto konverteris kažkur ten.

Be to, yra RS-485 ir RS-232 PCMCIA kortelės.Norėčiau tikėtis, RS-485 turi kainuoti daugiau tik todėl, kad jie nėra, kaip bendro, todėl jis gali būti pigesnis naudoti RS-232 kortele ir konverterio.

 
Taigi, kai gram gavo reikiamą sujungimų ir jos visos užsikabinęs, kaip galiu gauti prieigą prie duomenų iš programos?

Aš perskaičiau apie serijos - USB konverterių kad sukurti virtualus COM uostas.Taigi, kaip ir faktiškai gauti duomenis iš to uosto, kai raštu programa C ?

jis bus skirtingas gauti iš virtualus uostas, palyginti su nekilnojamojo serijos uosto kompiuterio?

Ačiū,

Sam

 
Aš užprogramuotas su virtualia uosto naudojant toshiba laptopa (Visual Basic).Tikslas yra modeliavimo prieš bandant programinę nekilnojamojo kompiuterį, kad yra RS-232 prievadas.Nuo patį pavadinimą (virtualus COM prievadas), tai reiškia, kad jis turėtų "atrodo paprastas Lt uostas" mums kaip programuotojas, todėl nereikia "egzotinių" tai mūsų tikslas.Jei naudojate Microsoft Visual C , galite naudoti MSCOMM32 ActiveX kontrolę, kad būtų lengviau plėtrai.Aš ne išbandyti šį compoenent Borland C Builder (AFAIK C Builder pat palaiko ActiveX), tačiau jis veikia gerai, VB ir VC .

linkėjimai,

Pinczakko

 
U rasti informacijos iš knygos "Serial Port Complete"

Linkėjimai
Gopi

 
smitchell rašė:

jis bus skirtingas gauti iš virtualus uostas, palyginti su nekilnojamojo serijos uosto kompiuterio?
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top