RF MEMS vs RF

  • Thread starter elektrotechnik33
  • Start date
E

elektrotechnik33

Guest
Labas,

Norėčiau paklausti jūsų nuomonės apie būsimų mokslinių tyrimų darbo tarp RF MEMS ir RF, kuris iš jų turi šviesesnę ateitį ir galimybių gauti darbą.Koks yra privalumas ir trūkumas tarp jų?

Ačiū už jūsų komentarus daug.

 
Labas,Manau, RF MEMS bus didesni oppurtunity, ir negali būti panašios kaip ir NOWTO RFIC Design & paraiškas ....

Bet kas žino, kada šis RFMEMS technologija, jie bus turinti labai gerą ateitį ....

Pridedamas dokumentas dėl RFMEMS ateitį "RF MEMS programos, rinkas ir pramonė"--- --- manjuParašytas po 49 minučių:Oi!Aš pamiršau savo saitą ... Here you go ...

www.mimosa-fp6.com/fileadmin/ pdf/WS_ESSDERC/P12_Panel_Bouchaud.pdf--- --- manju

 
Ačiū už atsakymą daug, aš appriciate tai daug.Taigi, man reikia daugiau pastabų dėl RF MEMS ir RF ateityje remiantis CMOS / BiCMOS technologijas.Visi komentarai yra sveikintinas.

 
Manjunatha_hv rašė:Oi!
Aš pamiršau savo saitą ... Here you go ...www.mimosa-fp6.com/fileadmin/ pdf/WS_ESSDERC/P12_Panel_Bouchaud.pdf

--- --- manju
 
Nuoroda neveikia, jei bandysite nukopijuoti ir įklijuoti adresą.Prašome tai padaryti, kaip ...
kopijuoti tik www.mimosa-fp6.com/fileadmin/ pdf / WS_ESSDERC / ir tada galite rasti dokumentus ten.

 
Labas,
apie naudos ir nepalankioje padėtyje tarp jų:
yra dvi skirtingos zonos, todėl negalima lyginti tarpusavyje.
Pačios RF MEMS dalykus kalbama apie pasyvaus prietaisus, o dauguma RFIC yra aktyvus prietaisai.

apie ateitį, mano nuomone, bet radijo įrenginys turėtų būti RFIC mikroschema, jis gali būti be RF-MEMS prietaisas, RF-MEMS įrenginių pagerinti bendrą efektyvumą, tačiau jis negali būti savarankiškas į sistemą.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top