Reikia Vamzdyninis Reizulis RTL

E

eda_wiz

Guest
Ar kas nors turi Konvejerinio dauginamąjį kodas ..
Paskutinį kartą redagavo eda_wiz 02 Bal 2006 12:50, edited 1 kartą iš viso

 
Labas

Čia yra šiek tiek:

1.h ** p: / / www.doulos.com/knowhow/verilog_models/8bit_x_8bit_pipelined_multiplier/* -> T

TNX

 
Bonjour,

Regarder le URL suivant:

1.h ** p: / / tima-cmp.imag.fr / ~ guyot / cours / Oparithm / francais / Multip.htm
2.h ** p: / / tima-cmp.imag.fr / ~ guyot/Cours/Oparithm/francais/Op_Ar2.htm* -> T

MerciA funny prancūzų dėmesį padaryta Systran!:

Labas,

Pažvelkite į šią nuorodą:1.h ** p: / / tima-cmp.imag.fr / ~ guyot / cours / Oparithm / francais / Multip.htm
2.h ** p: / / tima-cmp.imag.fr / ~ guyot/Cours/Oparithm/francais/Op_Ar2.htm* -> T

ačiū

 
Hi Jim ...thnks šios nuorodos ...

Ar kas nors tiesiog pasakysiu, kad ar u / bet ir žinau dirbo 8 * 8 daugiklį, kuris gali būti clocked bent 100 Mhz ...

ačiū
Paskutinį kartą redagavo eda_wiz 06 Bal 2006 16:13, edited 1 kartą iš viso

 
Tai iki ko lib norite naudoti.0,13, 0,18, turėtų būti OK 100M.
Galite naudoti DW pabandykite DC.

 
Max patrickli,
Aš rengiami DW multiliplier už TSMC ,18 u. ..tačiau vėlavimą aš gaunu labai dideli .... pat galite ir rasite ką greitis ir gavo už ,18 u ir ,13 ir DW dauginamąjį ..
Paskutinį kartą redagavo eda_wiz 02 Bal 2006 12:52, edited 1 kartą iš viso

 
būkite atsargūs wizkid!

jei įgijo TSMC 0,18 nuo Artisan pakuotės, kažką keisto vyksta.Manau, jie pakeitė absoliučios vertės, terminai jų ląstelių.

Tai vienintelis paaiškinimas i kai kuriems matavimams min.

Pabandykite UMC nuo amatų, jis gali turėti realios vertės.Beje, kai tekstas ir amatų paketas "Būklė sąlygos" stiliaus jos būklės teisės požiūriu - ne labai aiškiai žinoma.

the_penetratorŠ

 
ok ...
penetrator Turiu klausimą dėl u. ..kas bus vėluojama skirtumą už tą patį dizainą ,35 ir ,18 ir technologijos ..

pasakyti ,35 ir jei dizainas eina @ 100MHz ..
kas greitis maždaug aš Cud tikėtis ,18 arba ,13 ir procesas.

 
iš savo patirties, net ir 0,25 32 bitų daugiklis galima sintezė iš

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top