Reikia Patarimai Apie mus Kaip parengti gerą surinkimo sistemos

J

juan_manuell

Guest
Hi to all,
Žinau sistemos įsigijimas, O. -> ADC -> UC -> Ekranas pagrindas.
Bet dabar aš esu kaltinamas Desing sistema su 16 Analoginė įvestis, su
1KSample/channel, ir aš perskaičiau, kad šia sistema reikia langą filtras prieš Mux pašalinti aliasing ir dar po to, pašalinti triukšmo išleisti jos.Ir aš negalėjo rasti, kaip apskaičiuoti šio filtrų rūšies ir kaip pasirinkti tinkamą ADC ir mux šį proyect.Jei kas žino, buvo galiu rasti ebook ar tinkle buvo galiu sužinoti apie tai, aš apreciate labai daug.

thxs jums metu

 
Yra du veiksniai, darantys įtaką pirkimo filtro.Pirmasis leidimas juostos ir stop juostos dažnį.Siekiant išvengti aliasing, filtras turi švelninti visus signalus daugiau nei pusė mėginių ėmimo dažnumą.Kadangi tobulas lašas yra neįmanoma, jūs galų gale su pratraukite juosta apie mėginių ėmimo dažnumas trečią.Tai visi mano, kad triukšmas yra daug platesnis nei juostos signalais.Jei triukšmo galios integruotos per kelis kartus atranka lygis vis dar yra mažesnės nei 1 LSB apie jūsų sistemą ir signalo galia yra apribota savo savybes po pusę diskretizavimo spartą, galima naudoti daug plačiau filtrą.
Antrasis veiksnys yra amplitudės Ripple kurie turės įtakos matavimo tikslumas.Siūlau pasirinkti mažiau nei pusę savo amplitudės matavimo paklaidų Ripple.Filtruoti projektavimo programas, tokias kaip 20 dienų nemokamą vienas iš http://www.nuhertz.com/filter/ sukurs tokius filtrus.

 
Labas

...taip pat, jūs turite būti atsargūs su AB išėjimo impedanso pageidauja, turi būti adequated su de ADC Impedan.

Nuoširdžiausi linkėjimai
Pendragon

 
Ačiū išpūstas ir Pendragon, aš jį naudoti man dizainas./ Įspėjimas # 2 - Nr metu elektrodas Thanks!/
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top