Reikia pagalbos supratimą "Electret mikrofono stiprintuvą

D

distort10n

Guest
Sveiki visi, aš esu "Electret mikrofonai eksploatavimo teorija tiria ir atėjau visoje labai mažai informacijos. Aš suprantu, kaip AKT darbus, bet aš norėjau daugiau informacijos dėl to, kaip elektretinio pati veikia. Geros naujienos yra tai, radau gerą paaiškinimą apie Usenet. Per savo mokslinių tyrimų radau Nacionalinę LMV1012 ir man sunku suprasti, kaip ji veikia. Op-amp, vairavimo AKT neturi neigiamų atsiliepimų ir atrodo, veikti taip, kaip lyginamojo. Aš taip pat trikdo ne apversdami įvesties šaltinio nugaros įtampos šaltinio. Gali kas nors padėti tai išsiaiškinti? http://www.national.com/ds/LM/LMV1012.pdf Ačiū iš anksto.
 
Blokinė schema rodo, kad supaprastintas apversdami Opamp vairavimo apversdami MOSFET. Todėl grįžtamasis ryšys yra neigiamas.
 
Kur yra supaprastinta blokinė schema, rodanti neigiamą grįžtamąjį ryšį? Aš suprantu, AKT vartant, bet įvedimo parodyta schema, p. 1 yra vartydami įvesties ir nėra atsiliepimų į šį terminalą. Vienintelė atsakomoji reakcija, kad aš galiu pamatyti, yra ne apversdami įvesties iš AKT nugaros šaltinį.
 
Opamp grandinės duomenys nerodomi. MOSFET yra vartydami (nutekėjimas yra nuomonė Opamp šaltinį. Šaltinis yra rodyklę) ir jos produkcija maitina ne apversdami įvedimui Opamp priėmimo neigiamą grįžtamąjį ryšį. Mes nežinome, kas yra įtampa pelnas iš Opamp.
 
Atsiprašau, aš nematau, kaip JFET teikia bet koks neigiamas grįžtamasis ryšys, tiesioginis arba bendra, nes drenažas (esate teisinga, aš pripažinti N channel, bet naujas simbolis man vistiek) yra prijungtas prie ne apversdami įvesties. Ką aš trūksta čia? Aš pagal įspūdis, kad bet kokia ne apversdami įvesties įtampa sustiprina teigiamą grįžtamąjį ryšį. Būčiau linkęs pasakyti, kad kažkas iš tiesų trūksta schema.
 
, MOSFET apverčia signalą. Taigi, kai jos produkcija maitina ne apversdami indėlį į Opamp grįžtamasis ryšys yra neigiamas.
 
Tai dabartinis Valdomas įtampos srovės grįžtamasis ryšys, kitaip tariant, stiprintuvą veikia kaip srovės šaltinio. Grandinė yra skiriasi nuo įprasto Reguliuojamos įtampos grįžtamojo ryšio, jūs tikriausiai bando pamatyti, bet tai bendras topologija taip pat. Pagal AKT P-channel, tačiau kitaip grįžtamojo ryšio poliškumo būtų teigiamas. Jei nenorite kurti elektretinio mikrofono save, tai nereiškia, kad prasminga analizuoti LMV1012 detales. Grandinės supaprastinta ir iki šiol, įėjimo šališkumo grandinė yra praleistas. Griežtai kalbėjo, grandinė negali dirbti be įėjimo šališkumo. Tai bendra nuosavybė dviejų vielinių "Electret mikrofonai, žinoma, teikti srovės šaltinio išėjimo, taip pat jei paprastas JFET stiprintuvas etapas yra naudojamas, kaip dažniausiai daroma.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top