reikia pagalbos algoritmas

R

Ramone

Guest
labas,Tarkime, jūs jau matrica vadinama pogrupių, kad jis turi visas galimybes ir susijusias permutations kai kurių tinklelio langelių.

In order to reduce that length i must throw all the entries that are useless to me. It comes out that i dont want any subsets that visit the same cell 2 times (for example it has number 17 twice and so on)
.

Tai reiškia, kad jei būtumėte 9 persikelia ten matrica vadinama pogrupiams yra 9 entries su skaičiais, kurie rodo, kurių ląstelės yra lankomos ir kokia tvarka. Ši matrica yra labai ilgas!
Siekiant sumažinti šią ilgis turiu mesti visus įrašus, kurie yra beverčiai man. Tai išeina, kad I dont wanna bet pogrupiuose, kad apsilankymas pačioje kameroje 2 kartus (pvz., jis yra numeris 17 kartus ir tt).Ar kas nors parama man SPARČIOJI algoritmas sekasi?but also a good pseudocode explanation could be useful.Norėčiau, kad tai yra MATLAB,

bet taip pat geras pseudocode paaiškinimas galėtų būti naudinga.Thanks in advancePAAIŠKINIMAS:tinklelis yra kažkas panašaus, kad:

57 58 59 60 61 62 63 64
49 50 51 52 53 54 55 56
41 42 43 44 45 46 47 48
33 34 35 36 37 38 39 40
25 26 27 28 29 30 31 32
17 18 19 20 21 22 23 24
9 10 11 12 13 14 15 16
1 2 3 4 5 6 7 8

Aš visada prasideda nuo 1.Jei turite 7 juda tada kai pogrupiams turėtų būti:
57 49 41 33 25 17 9 1
34 35 34 33 25 17 9 1
50 49 41 33 25 17 9 1Kaip matote antroje poaibį 34 pasirodo du kartus. I don't want that!Tikiuosi, buvo aišku!

 
MATLAB yra tik gerai, problemų, kurias galima suformuluoti matricų forma.
Šiuo atveju, problema, atrodo, medžiu, ar veikiau grafikas statybos.Kodėl ne tik parašyti programą, ją bet kuriuo programavimo kalbą, esate susipažinę su?

 
esate tikras ....tai medis ....Aš padariau kodas pastato į C. medis Tada aš sąsają su MATLAB C (žr. MEX files).Bet kokiu atveju aš dabar visus galimus sutrumpinti į matricą.Ką aš noriu yra aprašytas pirmiau ....Norėčiau, kad kai kurie įrašai iš šio, kaip nurodyta MT pirmasis paštu matrica.

 
Kaip tai įmanoma, kad turite visus įmanomus pogrupius, kurioje kai kurie pogrupiuose turi Kryžminių paths?Vienas paprastas scenarijus, kad galėčiau galvoti apie tai keliu vyksta ratu, tokiu atveju jūs turite neribotą kiekį pogrupius.Taigi, kaip jūs pastatyti visus galimus sutrumpinti?

Anyway, tarp graph traversal ir medžio traversal skirtumas yra tai, kad graph traversal, vedama mazgai pašalinami iš galimų mazgų sąrašą feed užtikrinti neapskrito takai.Pabandykite atstatyti savo medį ši papildoma sąlyga.

 
ability of moves (going down the tree).

Aš savo programą ribotasgebėjimas juda (lėkimą medis).Iš tiesų man reikia, kad ji galėtų grįžti atgal (todėl aš naudoju traversal grafikai), nes jis mano krūvos ir be Childs mazgas (tarkime, kad tinklelis turi tam tikrų kliūčių).Kita vertus, naudojančiam kitą algoritmą galiu priimti, ar jis turi dvigubai reikia pereiti nuo kai kurių mazgų.Taigi aš noriu pašalinti tuos blogai sutrumpinti tik tuomet, kai reikia - That's why I can't put kad sąlyga algoritmą, kuris gamina juos ... Jei Sb žinau būdą - ir bus greitai!- Please help!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top