Reikalavimas apie apie tai, kaip suprantu stiprintuvas informacija

C

caedrean

Guest
Hi there,

Man buvo bandoma suprasti teorijos apie tai, kaip stiprintuvas (tranzistorius) darbai.Deja, infomations aš surinko per internetą yra bitai ir vienetų.Ar kas nors žino kokių tinklapių galima suteikti man ant vairo informacija aiškiai ir lengvai?Tikimės, suprasti stiprintuvų teoriją, galėsiu kurti savo.Ačiū!

 
Norite praktinę pusę žiūrėti?
arba teorinis?
Ar turite elektronika fono?
Priklausomai nuo ryšio tranzistorius gali dirbti 1 išjungti 3 regionų.aktyvūs, išjungti arba soties.

į nutraukė tranzistorius yra išjungtas.tai, kad kai nėra išgyvena savo bazę taip, kad bazinė emiterio įtampa yra mažesnė nei 0.6V Taigi nėra einančios iš kolektoriaus į emmeter.

Jei VBE> = 0.6V tranzistorius yra aktyvus regeon į kolektoriaus srovė yra betaIb.Taigi kaip Ib padidina surinkėjas dabartinis bus papildyta.Bet ne begalybė yra taškas, kai jūs pasieksite, kad tranzistorius teks išjungti regeon sumažinti.Be Apipjaustymas regeon ne daugiau Ic = beta IbPaprastai pirmąjį ir paskutinįjį regeons naudojami pilnutiniame ir yra vadinamas tranzistorius dirba kaip jungiklis.Tuo atveju, jei bazės įtampa yra maža VC yra aukštas = ap.Vcc
kitas Vcc yra žemas.Jis naudojamas kaip perjungimo režimu.2-u atveju jis naudojamas kaip stiprintuvas.Yra kelių konfigūracijų kiekvienos naudojamos tam tikriems taikymo:
bendros bazės
Bendras kolektorius
bendro spinduolis.Vilties turiu atsakyti į jūsų klausimą ir greitas būdas
Paskutinį kartą redagavo pakitos gegužės 18 2008 13:54, edited 1 kartą

 
Hi caedrean,

Žinoma, jūs gausite kai kuriuos atsakymus į savo paklausimą ir - tikiuosi - kai kurie iš jų bus naudinga jums, nukreipti savo dėmesį į kai gerą interneto įmokas.
Tačiau iš savo patirties aš skubiai duos jums patarti naudoti bet geras vadovėlis, o ne skaityti "bitų ir vienetus" internete.

Bet - kiek prisimenu - net vadovėliai yra prieinami internete.Aš jums šiek tiek pavadinimas atitinkamas nuorodas kaip galima greičiau.

sėkmės
LvwParašytas po 20 minučių:Čia yra gana gera ir faktinės informacijos, tačiau nesu tikras, ar ji yra tinkama pradedantiesiems.Tiesiog žiūrėti.

designinganalogchips.com [/ url]
 
caedrean,
Klasifikuojamos 2, 3 "Elektronikos menas" pagal Horowitz ir Hill duoti gera pristatymas į Rectifier ir Schottky atitinkamai.
Linkėjimai,
Kral

 
kalba nenorite praktinio stuff?

ką aš bandžiau paaiškinti, yra iš dviejų derinys

 
Jūs galite rinkti išteklius, apie dizaino Opamp ir Opamp taikymas.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top