Realaus laiko OS ir jos įgyvendinimo

K

kumar_prashant

Guest
Hi all,
Aš neseniai įvestas Realaus laiko OS ir infact bet OS tipo mano darbų.Tai, kad mes turime įgyvendinti ECOS (Realaus laiko OS) ARM AT91SAM7A1 (ATMEL)
Procesorius.tada yra GNU įrankiai (kompiliatorius, Linker locater ir tt)

Manau, kad su GNU kompiliatorių rengimo instrukcija parašyta Realaus laiko OS ir vartotojo programa (ty viena parašyta Asemblerio kalba arba C), turi būti rengiami naudojant kitą kompiliatorių, Am I right ..?

Kadangi tiek daug naujų dalykų yra pateikiami ne kartą im confused .. (elektros Įvadas)
Dar vienas dalykas yra, kad aš kalbėjau su tiekėju dėl "ECOS Pro Developers Kit", ir jie pasakė, kad tai ne remti šiuo IC nuo ATMEL ... nors ji remia ARM serija ..... kaip tai, kad .. .

Ar yra koks nors būdas, kad mes galime naudoti tą patį IC dėl šios plėtros taryba.

Prašome pateikti būtinas gaires.

Thanks in advance ...

 
Jūs painioja priimančiosios gcc su GNU kryžminį kompiliatorių.Jūs naudojate priimančiosios gcc to compile programs withc veikia jūsų kompiuterio (sistemos plėtros) bei naudoti GNU kompiliatorių cross compile programs, įskaitant Realaus laiko OS, kuri veiks jūsų tikslą.
Jūsų atveju jums reikės rašyti BSP (board paramos paketą) savo laivą.Rasti viena palaiko jūsų Realaus laiko OS pardavėjas kuris yra panašus į laivą turite ir jį pakeisti.Pirmas dalykas, kurį reikia išspręsti, yra valdyba initialization, laikmačiai ir nuoseklųjį prievadą.

 
Manau, kad su GNU kompiliatorių rengimo instrukcija parašyta Realaus laiko OS ir vartotojo programa (ty viena parašyta Asemblerio kalba arba C), turi būti rengiami naudojant kitą kompiliatorių, Am I right ..?Ne, jūs neteisūs
Jums tereikia GNU kompiliatorių rankos surinkti visą kodąDar vienas dalykas yra, kad aš kalbėjau su tiekėju dėl "ECOS Pro Developers Kit", ir jie pasakė, kad tai ne remti šiuo IC nuo ATMEL ... nors ji remia ARM serija ..... kaip tai, kad .. .ARM bendrovė do't parduoti IC's, jie tiesiog parduoti pagrindinius kitų įmonių gauti core ir įtraukti kitus prephirals ir atmintis priemones ir parduoti jas unter ji prekės ženklo, nurodantis, kad jo rankos esmė.
Taigi gali būti Development Kit rems ARM ypatingą prephirals.Ar yra koks nors būdas, kad mes galime naudoti tą patį IC dėl šios plėtros taryba.

galite aplankyti folowing nuorodą ATMEL ARM plėtros rinkiniai ir Realaus laiko OS
http://www.atmel.com/products/AT91/thirdparty.asp # REAL_TIME
http://www.atmel.com/dyn/products/tools.asp?family_id=605

galite pereiti prie rankos iš kitos panašaus Philips "kompanija.

Jei dar turite klausimų, susisiekite su manimi

Salam
Hossam Alzomor
www.edaboard.com

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top