Real-time Pagalba

G

gvanto

Guest
Zbudowałem mažai DAC konverterio dirbti lygiagrečiai uosto.
Aš naudoju Dev-CPP išėjimo iš kosinuso bangų pavyzdžiai (žr. žemiau esantį kodą), C ...

Sparčiausiai išėjimo dažnį galiu gauti iš VPK yra beveik 700 Hertz (ty įmanoma greičiau 'for' loop galiu sugalvoti).Tai naudojant 255 mėginiai / perdiod - mažiau pavyzdžių akivaizdžiai gali gauti aukštojo dažnio išvesties rezoliucijos brangi.

Tai šiek dissapointing kaip aš tikiuosi, kad būtų galima statyti dažnių iki 20KHz pasakyti bent.

Im naudojant 800MHz CPU nešiojamas btw.

Any help / patarimai didinti išėjimo greitis (tai gali būti padaryta?) Būtų labai dėkingi.Aš girdėjau, kad naudojant tiesioginį priėjimą prie atminties (DMA) yra spartesnis, tačiau i havent got mažai sąvokos, kur prasideda ir ar greičio padidėjimas yra reikšmingas?

Galiausiai idėja buvo / yra įdiegti skaitmeninio (audio) filtro programinę įrangą - tai yra įmanoma, arba aš tiesiog ne nerimauti?

Help much appreciated,
gvanto

Kodas

Kodasint n = 255; / / mėginių skaičius / laikotarpis

int k;

dvigubos pi = 3,1459;while (1) (

for (k = 0, k <= N; k )

(Rezultatas = 0.5 * cos (2 * k * pi / n) 0,5 / / Halve banga, pridėti 0,5 DC gauti ve tik

vertė = Stropować (rezultatas * 255);

Out32 (BASE_ADDRESS, vertė);)

)
 
gvanto, žiūrėti lptscope kodą.užrašyta LPT su daugiau nei 100 K pavyzdžių per sek.Tai yra, kai "Windows programavimo žinių ateina į verslą.Nematau labai didelio skirtumo tarp skaitymo ir rašymo prie LPT prievadas.Pamiršti savo kodą ir pamatyti, kaip įplaukti į uostą gija yra įgyvendinama ten.Jums reikia kažkaip Raize jums užduotį prioritetą per langus gauti greičiau patekti į uosto

Dėl VVKT max greitis ECP režimas turėtų leisti greitis didesnis nei 1 MB
/ sek.

 
Gerbiamasis,
Manau, kad su gera C šaltinio kodą, turėtumėte galėti persiųsti iki 500k mėginiai / s savo DAC.tai mano Ankstesnis patirties ir manau, kad tai yra įmanoma.

 
Meno,

Ačiū, bet kas tai yra lptcode that you're talking about?

Aš tikiuosi pasiekti greičiau normų Taip.

Linkėjimai,
gvanto

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top