Re: sintezė Pagalba

T

thakur.umesh

Guest
Gerbiami ekspertai,

Iam į projektavimo pagrindiniai IP ir sėkmingai užbaigti jį naudojant verilog
ir funkcinė patikra daroma naudojant ModelSim se 6.0.

Mano IP core turi 5 pagrindinius modulius, kurių aš susintetintas 1 modulis naudojant Xilinx ISE 8.1i demo versija ir gatecount buvo kažkas apie 122kDabar aš noriu sintezuoja visą kodą .. ir manau loginių elementų skaičių, būtų naudingas lakhs ..
Mano abejonės yra: Kuris sintezė įrankis Norėčiau pirkti tęsti toliau .......Kadangi mano tikslas yra eiti į FPGA prototipų ....( perkėlimą ant FPGA)
(Iam darbo su Windows XP programa)

--
Linkėjimai
Umesh

 
Visi sintezė įrankiai turi savo pranašumų.Aš naudoju XST nuo Xilinx ir atrodo Gerai, kad mano projektus ir išteklių naudojimo apribojimus .... Kai kurie kiti gali turėti Tinka įvairiais įrankiais.Let's palaukti ir pamatyti ....

 
Gana sąžiningumas (ir čia yra mano jūs įpratęs girdėti labai dažnai) man nebūtu T nerimauti.

TJO sintezė įrankis tik pagerina klausimų, jei jūs padarėte dizaino maišos, kai aš ką nors dizainas tai atrodo lygiai taip pat, jei jūs jį paleisti per pardavėjas įrankis arba 3rd party tool.(atsiprašau jei tai skamba arogantiškai, jis neturėjo to, jos tik iš fakto konstatavimas).

Jūs kalbate jūs vėl naudojamas IP, jeigu IP adresą ve nupirko labai skiriasi, kai jūs pakeičiate sintezės priemones, pirkite IP strypai iš kitur yra mano patarimą!

Bob

PS tik dar kartą perskaityti pranešimą, tiesiog paaiškinti naudojate IP šerdys ar rašyti juos?

 
@ Engineer_Bob
Iam raštu kodą ..
ir aš naudoju Xilinx ISE 8.1i demo versijos ....
ir Thats priežasties turėjau abejonių ....
Maniau Norėčiau gauti kai kurių ekspertų patarimus ...
Prieš investuojant bet įrankis ... Thats itParašytas po 20 minučių:Nuo
MentorGraphics.com turime Precision,
nuo Symlicity.com, ji hasSynplify-Pro.
Xilinx.com turi XST
AMD Altera ", COM, qu (at) rtus priemonė, ir tt

Aš girdėjau, kad
Xilinx "ir Altera įrankiai yra OK, bet taip pat jie nėra optimizuotas
Lyginant su Tikslioji arba Synplify-Pro.

taigi buvau šiek tiek painiavos

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top