RD ne rezonansinis atsiliepimą antena

D

Drederick

Guest
Hi all,

Aš stengiuosi kurti ne rezonansinis RD antenos, kuri iš esmės yra skleisti 50 Ohm MicroStrip perdavimo linija (apie teflono substrato), kad dirba maždaug.1 GHz.Kai pašarų ir MicroStrip su įkalbinėti ir nutraukti kitas galas su 50 omų rezistorius, man antenos, kad aš noriu (nėra atspindžių, ne Stovinčioji banga modelio, 50 Om impedancja įvesties), išskyrus tai, kad aš praradimu daug energijos ir rezistorius.

Dabar Norėčiau linijos į MicroStrip atgal į savo pradžią ir pašarų signalą nuo to antenos vėl prie jo indėlis per galia reiškianti.Linijos yra tik vienas bangos ilgio kad dviejų signalų, kad bus kartu turėtų būti etape.
Ar manote, kad tai tai įmanoma su Wilkinson reiškianti?Aš bandė, bet, deja man labai prastos izoliacijos tarp dviejų įvesties prievadų ir nuolatinį bangos modelio dėl antena.

Esu dėkingas už bet kokią pagalbą šiuo ...

Drederick

 
Remiantis pagrindine koncepcija atrodo keliaujant bangų antena.Jie paprastai yra suprojektuoti taip, kad visi (atitinkamai dauguma) nuo įėjimo galia spinduliuojamosios palei antena, todėl neturi galios gali būti švaistomi į nutraukimas rezistorius.

Mano nuomone, problema su savo MicroStrip "antena" yra tai, kad jis tik menkai spindulių, todėl galite norėti naudoti efektyviau spinduliuojančiojo bangolaidžio tipo.

 
Jūs teisus, tai tiesiog keliauti bangų antena arba nutraukiama MicroStrip perdavimo linija, kuri yra blogai spinduliuojančiojo.

Galimas ilgis antenos tik ne daugiau kaip vienas bangos ilgis,
tarkim 30cm.Nežinau, ar yra koks perdavimo linijos antena, kuri skleidžia didžiąją dalį savo energijos šį trumpą kelią.Ar yra būdas pagerinti radiacijos nuo linijos, ar kas nors turite pasiūlymą kokios linijos naudoti?

 
Manau, dauguma struktūrų (pvz., Meander) yra spinduliuojančiojo geriau nei tiesiai mikro juostelės.Bet aš ne antena ekspertas, aš konsultuotis su atitinkamos literatūros.

Just another pastabas dėl originalaus "grįžtamojo ryšio" sąvoka.Kad jis veiktų, signalo lygio juostelės eilutė turi būti didinamas, siekiant kompensuoti dėl mažos radiacijos veiksnys.Neįmanoma apskritai, bet sunku pasiekti su "ne-rezonansinis" dizainas, manau.

 
Dėkojame už pastabas.

Vienas dalykas, nėra visiškai aiški man: Ar yra bendros taisyklės, kaip pagerinti spinduliuotė iš MicroStrip perdavimo linijos pakeisdami eps į substratą, jo aukštis h ir stripwidth?

Deja, aš turiu du kortelių čia,
po vieną, kad aukštos eps (Al2O3, GaAs), žemos h MicroStrip perdavimo linijų promieniuje labiausiai, kita (kuri yra apie RD MicroStrip rezonatory) rekomenduoja Eps = 1 ir didelis atstumas tarp juostos ir žemę, stipriausia B į artimojo.

 
Norėčiau pažvelgti į antenos kad UWB vaikinai naudojate (Vivaldi
ir kt.)Aš žemo dažnio (<1 GHz), žemės Įsiskverbia impulso Radaro antenos tik su atviru viršų MicroStrip struktūrą, bet su labai plataus juostos plotis (panašiai, ką būtų rasti tam GTEM ląstelių), ir atrodė, kad gerai .Toli pabaigoje buvo nutrauktas daugelio Lustinės varžai lygus 50 omų juos lygiagrečiai.Atrodo, kad gana plačiajuosčio radiacijos, ir mažai impulso atspindys nuo pašarų uoste, nors tai nebuvo skirta spindulių efektyvumą.Jis yra kvadratinis juodas dalykas vadinamas "GPR žmogaus tikslą simuliatorius" į šią nuorodą:
http://www.maguffinmicrowave.com/pastrfdesigns.html

Rich
Maguffin Mikrobangų LLC

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top