RD įėjimo galia LNA

A

Adnan siddqui

Guest
Įvesties galia mano imtuvas-100dBm (.1 pw). Noriu dizainas LNA naudojant BJT bet kaip man apskaičiuoti arba pripažįstama, kad mano LNA gali prasme toks mažas signalas ne input.What parametras iš BJT nurodyti apie mus jautrumą tranzistorius.

 
Jūs parametras Noise pav.Šiluminis triukšmas -173,8
10 log10 (naudingo signalo pralaidumo į Hercas).Jūsų LNA jaučia signalo kaip waek kaip tie, kurie apskaičiuojami tokiu būdu plius triukšmo rodiklis iš LNA pati.
Iki

 
hello MRM,
ar galite man papasakoti, kaip formulė jums siūloma kilęs iš arba kaip daryti jai?kas teorijos pagrindu?

 
Pažiūrėkite čia, tai nėra tiesiogiai susiję, bet gera pamoka:

hXXp: / / www.ctjc.com / tutorial.htm

PS Pašalinti XX ir pridėti ttMandi

 
Mano formulė gaunama iš termodinaminės pusiausvyros: -173,8 yra tik 10 * log10 (KB * T), kur Kb tai Boltsman nuolat.Ši formulė apibūdina triukšmo dėl terminio Turbulencija elektronų viduje laidumo juostos (elektronų jūrą modelis) ir yra pats tiksliausias.Šis aprašymas nepavyksta, kai aprašomas otherphenomenous patiko tie viduje puslaidininkiai.Dėl šios priežasties mes pristatome triukšmo rodiklis, kuris nusako skilimo triukšmo charakteristikų dėl visų oter poveikį bet Termodinamika ir kad tai tiesiog macroscophical parametras.U gali fin daugiau kiekvienos knygos dėl Rusijos dizainas (Gonzaes, Vizmuer tt)
Tikiuosi, aš aišku ... Bye MRM

 
Mano formulė gaunama iš termodinaminės pusiausvyros: -173,8 yra tik 10 * log10 (KB * T), kur Kb tai Boltsman nuolat.Ši formulė apibūdina triukšmo dėl terminio Turbulencija elektronų viduje laidumo juostos (elektronų jūrą modelis) ir yra pats tiksliausias.Šis aprašymas nepavyksta, kai aprašomas otherphenomenous patiko tie viduje puslaidininkiai.Dėl šios priežasties mes pristatome triukšmo rodiklis, kuris nusako skilimo triukšmo charakteristikų dėl visų oter poveikį bet Termodinamika ir kad tai tiesiog macroscophical parametras.U gali fin daugiau kiekvienos knygos dėl Rusijos dizainas (Gonzaes, Vizmuer tt)
Tikiuosi, aš aišku ... Bye MRM

 
Labas,

Noriu samouczka apie dizaino BJT LNA, ir nori kurti su atskirų komponentų freq.~ 100MHz,

Ačiū už pagalbą,
Ahmad,

 
Labas,

Aš tam tikrą dokumentų apie tai, tačiau jeigu jums reikia schema
Aš jau turiu ją!(Tikiuosi jums OrCAD)

Dovydas
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Taigi jums reikia OrCAD schema arba Genesys modeliavimas?

Dovydas

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top