Rašymas MULTI MCU plataforms firmware

E

eltonjohn

Guest
Aš perrašyti firmware, kad tai aš rašiau seniai už 8.051 pagrįstas dizainas. Ir aš atnaujinamas desigm Kadangi tomis dienomis Aš naudoju EPLD į serialize duomenimis, esant 4 MHz ir todėl, kad man reikia išorinės atminties. Tai visos dienos, kad galima būti padaryta MCU vien .. Kuris?.Na dauguma naujus. Po to visi staiga labai brangaus projekto, kad aš. Gali būti manufacured žemės riešutų dabar.Aš nusprendžiau parduoti savo "mikroprograma sandaugai. Ir perrašyti kaip multipltaform.
Taigi, aš nusprendžiau pirmiausia naudoti tik vienos rūšies kompiliatorius.IAR gali padaryti
C51.ARM AVR ir MSP430. Vėliau aš jį pratęsti iki kitų KEIL ir tt
Taigi bet kuri įstaiga, kad čia galėtų suteikti man apie tai, kaip tai daryti elegantiška forma patarimų.Aš mačiau kai kurių kai kurie projektai, kurie yra metodai siaubingas
kodas pilną # jei tai ir completly inreadable. Noriu išlaikyti visą projektą ir nuolat pridėti funkcionalumą.
Manau, kad vienas būdas yra pasinaudoti # include "file.c" kiekvienas šeimos. Bet kai kurie kompiliatorius nepriima įtraukimas C kodą su įtrauktos nuostatos dėl to.

Kitas būdas yra tiesiog padaryti projektus ir pridėti reikalingus failus.
Any suggestions?

 
Gerai niekas neturi MULTI plataform įterptųjų paraiškas?
Tai geriausias būdas sužinoti keletą MCUs tuo pačiu metu taip pat kompiliatorius

Well I'm stisfied dabar.Gerai vakar aš struktūrizuoti savo prašymą kaip šis

1) Vienas pagrindinis C failas su visais mano MCU nepriklausomų funkcijų ir kintamųjų
2) kelios MCU konkrečių C failus (po vieną kiekvienai MCU) Čia aš inicijuoti taikymo
MCU specifiką ir pertraukia tvarkytojai

Dėl Pagrindinė byla yra pirmoji įtraukti su paraiška konfigūraciją.
Jis apibrėžia, kuri MCU Aš naudoju ir apima visas MCU kompiliatoriaus specifika šiuo architektūra

-Tada visos likusios apima taikymo pagrindinė byla
-dabar visi ir kintamųjų funkcijų deklaracijos taikymas
-Šiame skyriuje yra ten, kur aš visą maršrutą MCU C failus reikia šiam architektūra statyti. Šiame skyriuje yra iš esmės
# Jei apibrėžta MCU = x
# include "XC"
# else if apibrėžta MCU = y
# include "Ÿç"
# endif ...

dabar visi pagrindiniai kodą, kuris ragina kasdienybe, kad yra MCU konkrečius, bet jau avalaible nuo paskutinio skyriuje ..

Atlikdama tai, kaip šis. Aš tik nukopijuoti visus x bet .. ir kitus failus ir atlikti pakeitimus, kad jie gauti lygiavertį aparatūros skirtingų architektūrų MCU

Daro jį tokiu būdu žymiai daugiau elegancijos. Kadangi man reikia tik kovoti su šiuo ypač susijusiu MCU failus ir bendrai. Labai paprasta skaityti, nes nėra # ifdef kas, kur tik vieno bloko pradžioje.

viduje kiekvienos Xc bylą kiekvienam ypač susijusiu MCU dabar galiu maršruto tinkamą sematics ir ypač susijusiu kompiliatorių Gamintojas
Pagrindinis prašymo bylą nežino apie visus, kad šūdas .. ir galiu susikoncentruoti į pagrindinę algoritmas ..

Kiek turiu surinkti savo prašymą pagal Keil C51.Arm crossworks ir IAR AVR
visi tai gerai parengti

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top