Proteus nėra gerai skamba ...

X

x_ngine

Guest
Sveiki,

Aš stengiuosi išmokti naudotis Proteus projekto paprastas grandines.Aš tryed sukurti paprastą grandinės: vartant stiprintuvas pagamintas su idealiu modeliu operacinį stiprintuvą ir paprastą varžą reakcija, programuotojas tarsi "Hello world", o kompiuterio.

Tada aš prijungtas garsiakalbis su stiprintuvu galia, kad klausytis garsų (aš taip mano stiprintuvas Sinusinės sąnaudos).Kadangi Opamp naudoti yra "idealus" (arba bent jau pusiau idealus) Manau, nėra jokių apribojimų tipo išėjimo srovė.Be to, jei aš prijungti osciloskopu su produkcija matau teisingai signalo.

Problema ta, kad kai aš paleisti animacija mano kompiuteris pradeda spinduliuoti kai skamba, bet garso nėra nuolatinis, kaip turėtų būti kaip paprasta sinusinio signalo ...tai dažnai nutraukiamas.

Galiausiai, jei aš vietoj sukurti naują dizainą tik sinusoidės generatorius tiesiogiai prijungtas prie garsiakalbio galiu išgirsti tobulą garsą.Kas per problema?Ar yra kažkas, ką reikia sukonfigūruoti paleisti mano grandinė veikia tinkamai.

Iš anksto dėkoju.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top