problemų Comparator

N

nxing

Guest
Hello everyone,

Aš kuriant lyginamosios už Pipelined ADC taikymą ir aš turiu problemų su savo palyginimą: Jei aš naudoju nuolat signalo (nuo bangos) kaip žaliava palyginamųjų, jis veikia puikiai.Tačiau, kai aš naudoju atrinktų signalo kaip žaliava, ji negali duoti teisingus rezultatus?Be to, mes nustatėme, kad rezultatai iš compartor susijusiuose vertės atrankos kondensatorius.Ar kas nors turite kokių nors pasiūlymų.

Ačiū!

PS comaprator, kad aš naudoju yra dinamiškas palyginimą su statyti į riba.Iš tikrųjų atrodo, Allan knygoje pav 8,5-6.

 
Aš neturiu Allan knyga, todėl nežinau, koks jūsų palyginimui (gal galite jį paskelbti ...).

Bet kokiu atveju nėra prasmės, kad jūs neturite tinkamam su atrinktų signalą.Galbūt yra kažkas ne taip su jūsų testbench.Ar pirkimo bendro režimo įtampos vietoje?

Kas atsitiks: Jūs comparator nėra atkurti, arba tiesiog gauti klaidingą rezultatus?Jei gaunate neteisingo rezultatus, tai yra, su kuriomis Diferencialinė įėjimo įtampa (ty jei turite didelį skirtumą įėjimo įtampa Jūs vis dar netinkamos rezultatus?).

Jis siūlės, kad jūs turite perjungti kondensatorių įvedimas tinklo.Ar jūs laukiate laiko būtina mokesčio paskirstymo iki priėmimo lyginamasis atkurti?

Jei suteikti daugiau informacijos, bus lengviau padėti Jums.

 
Max Max,

Ačiū už atsakymą.Tiesą sakant, aš rasiu atsakymą.Tai todėl, kad vienas iš regeneruoti tranzistoriai yra giliai soties regione.Taip pat yra ir kitų problemų, iš mėginių ėmimo grandinėms.

Linkėjimai,

 
Jūs peržiūrėjote užskaičius palyginimui?. Galbūt padidinti kanalo ilgis 4 i / p tranzistorius's norėdami pamatyti kai kuriuos pakeitimus.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top