plsss padėti ... Kas yra prognoziniai !!!!!

K

kaustubh

Guest
Mano understaning iš prognostinius yra toks:

1) pirmosios leidžia manyti, mes žinome 20 mėginių stovint signalas.

2) Dabar aš nuspręsti, kad 4 weights.so mano lango ilgis yra 4 (langas yra sąnaudas x (n-1) x (n-4))

3) I prognozuoti x (n), ty 5. pavyzdys (kurį aš žinau) iš 4 Ankstesnis values.Now įdėti x (n) į langą, kad dabar mano lango yra pavyzdžių 2,3,4,5.

4) I elgtis tokiu būdu prognozuoti, 6, 7, 8 ... 20. pavyzdys
iki repeatin procesas paminėta 2).

5) Darant prielaidą, kad kokia optimalius svorius aš turiu (ty optimalaus svorio, gautas po prognozuoti kiekvieno mėginio, pradedant nuo 5. mėginys), išliko pastovus, man priimti šių 4 svorius ir smply prijunkite juos tokia lygtimi:
X (21) = w (1) x (20 ) ... W (4) x (17)

6) Komisija nustatė, X (21), ty 21 mėginys, aš prognozuoti 22. pavyzdys (dabar mano lango yra pavyzdžių 18-21)

7) I proceed numatyti mėginių iki sakyti 2000. mėginį patikrinti, ar aš turiu gauti kosinusas banga.

Tai yra tik pavyzdys, kaip svorius būtų ne tik stabilizavosi po 20 mėginių.Aš jau veikia mano programa, darant prielaidą, kad aš žinau, 9.500 mėginius, siekiant numatyti mėginių 9.500-10.000.Tai darbo bauda.bet mėginių skaičių prognozuoti yra per mažesnis .. aš nežinau, kas tiksliai yra problema.Tada aš paėmė 100.000 žinomų pavyzdžių ir bandė nuspėti būsimus samples.in Šiuo atveju, nors mėginiai i Gremoklis prognozuoti buvo didesnis negu ankstesniais pasirinkimas 10.000 žinomų pavyzdžių, pavyzdžių galėčiau nuspėti dar buvo mažiau nei 120.000 skaičiaus.Turiu jausmas, kad daugiau pavyzdžių aš manau, kad yra žinomas, daugiau pavyzdžių galėsiu nuspėti teisingai.Bet kiek man reikia prisiimti "numeris" žinomas mėginių prognozuoti visos signalas klausimą.

Ištaisykite mane, jei mano supratimo sąvoka yra klaidinga
linkėjimai
Kaustubh

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top