Plačiajuostės Mikrobangų VCO dizainas

R

radiohead

Guest
Hi all!

Šiuo metu aš bando sukurti mikrobangų Plačiajuostis VCO reguliavimas nuo 2.5-4GHz Naudodamosi diskrečiųjų tranzistoriai ir varactors (BB857).Aš galiu suprasti, tuning pralaidumo, bet sumodeliuoti fazinį triukšmą, yra labai blogai.Aš naudoju ansoft dizaineris gauti šį rezultatą.Can anyone give me tam tikrą informaciją, kurios grandines turi būti teikiama pirmenybė šių rūšiuoti dizaino?Mačiau, kad kai kurie VCO modulis gamintojams realizuoti -110dBc/Hz ne 100kHz!Dauguma informacijos aš perskaičiau apie generatoriaus konstrukcija yra siaurajuosčio!Visi straipsniai / nuorodos / knygos turėtų būti puikiai!

PS Aš rasiu Plačiajuostis VCO straipsnis iš Vidmar.Man reikia daugiau pasiūlymų!

 
Pažvelkite į VCO padaryti Matiaz Vidmar savo spektro analizatorius: 2 to 4 GHz, atlikti paiešką EDAboard

 
Gerb draugas,
VCO derinimo sritį ir fazinį triukšmą, yra prieštaringi specifikacijas į VCO dizainas.Jūs kalbate apie VCO beveik 1 oktava ir derinimo sritį, kas būtinai turėtų būti susijęs su prastos fazinį triukšmą.
Plačiajuostės VCOs naudojami dideli nukrypimai sistemos arba skaitmeninės sistemos su daug tikslinių marža.
Jums vis tiek reikia dėl kitų šaltinių triukšmo, kuris degraduoja fazės triukšmo net daugiau pastatyti naudojant plačiajuosčio VCO pavyzdžiui 60Hz moduliavimo dėl maitinimo's Silver, nutekėjimo nuoroda dažnis per kilpa filtras ir
tt ..
Jūs turite būti tikri, kad jūsų sistemos tikslas nebus hurted svarbiose Specifikacijos dėl to Plačiajuostis VCO.
Norėdami pasiūlyti jums kuo nors kitu, kuris bus naudojamas vietoj jų Plačiajuostis VCO, man reikia, papildomą išsamią informaciją apie savo prašymo.

NandoPG

 
Gerbiami nandopg,

Žinau, kad plataus pralaidumo ir žemas triukšmo lygis yra prieštaringi Specifikacijos.Tačiau kai kurie žmonės sugeba suderinti gerą darbą abiejų lygių (CFR Micronetics VCO's).Man įdomu, kaip jie tai daro.

Projektavimo I'm priėmimo mokslinių tyrimų projektui, jis bus naudojamas per sintezatorių.Greita skaičiavimai atlikti, kad iš tiesų fazinį triukšmą, nėra toks labai svarbus.Vis dėlto tai, kad atliekant mokslinius tyrimus, mes kalbame apie pakankamai veiklos, o tai geriausiai pasiekiama efektyvumą.Ir lyginant Specifikacijos kitų VCO moduliai rodo mano pažymi, kad daug pagerėjimas gali būti mano dizaino apie srityje fazinį triukšmą.Aš reikia tinkamos informacijos apie šią temą.

 
Gerbiami Radiohead,

Norėdami sukurti plačiajuosčio VCO Aš naudojamas atlikite riaumoti:

1 - Naudoti generatorius's topologijos žinomas kaip neigiamas atsparumo generatorius į bendrąją surinkėjas konfigūraciją.

2 - Įsitikinkite, kad tranzistorius išlaiko neigiamą varža esant pagrindo terminalai nuolat per visą derinimo sritį.

3 - Prijunkite rezonatorių, remiantis terminalus.

4 - naudokite virtualus žemės metodas nustatyti pakrautos Q rezonatorių.

5 - Pabandykite naudoti Pamoka lygtis tikimasi fazinį triukšmą.NandoPG

 
Max NandoPG,

I appreciate your help!Aš panaudojo savo metodiką mano dizaino.Klausimas yra: kas rezonatorių?Ar naudojate dvi serijos prijungtas varactor diodai su serijos induktyvumą, kaip ir Clapp generatorius?Arba dvi serijos connecter varactors lygiagrečiai su indukcinės kartu su sukabinimo kondensatorius (Collpits).Ar jūs naudojate dostrojonych MicroStrip rezonatorių, kaip Vidmar?Ir kas geriausia optimizuoti fazinį triukšmą?

Aukšto reguliavimas pralaidumo reiškia aukštos rezonatorių pakrovimo reiškia mažai Kl ...kaip išspręsti šią problemą?Any suggestions?
Paskutinį kartą redagavo radiohead 15 Gegužės 2004 11:07, edited 2 kartus iš viso

 
Gerbiami Radiohead,
Aš dažnai naudoti rezonatorių sudarė pagal Susitelkusius SMD ritė serijos su vienu hyperabrupt varicap serijos su nedideliu dangteliu (ATC 600S gretas) centras tunning diapazone.Tai rezonatoriaus turi būti prijungtas tarp pagrindo ir žemės tranzistorius.
Pasirinkimo galimybes SMD ritė yra svarbus nuopelnus.Jums reikia rasti SMD ritė su pakankamai iškrauti Klausimas dėl derinimo sritį.Aukšto Q serijos iš Coilcraft gali būti laikomas šio tikslo.Atminkite, kad atsižvelgiant į fizinį modelį rezonatorių komponentai jūsų modeliavimas

NandoPG

Pastaba: Aš visada turiu geresnių rezultatų naudojant Susitelkusius rezonatorių nei MicroStrip įgyvendinimą.

 
Niekas negali nurodyti, kur yra specifinės tradeoff fazinį triukšmą, palyginti su derinimo sritį.

Tai varactor kreivė themselve.Į varactor gali turėti didelį derinimo sritį, jei bakas amplitudė yra nedidelė.Jei bakas amplitudė yra didelis veiksmingą talpa bus mažesnė ir reguliavimas dangtelį santykis yra taip pat mažesnis.Be to, kad tuningas įtampos diapazonas bus ribotas dėl pirmyn įstrižinės didelės amplitudės.Tačiau didelės amplitudės yra reikalingi žemos fazinį triukšmą.Tai tiksliai ta vieta, kur tradeoff pradžios.

Naudokite komutuojamų Tiuningas vietoj!

 
Sveikinimai ...

Jeigu dizainas yra VCO, turite išlaikyti tradeoff tarp kokybės faktoriaus ir Daugpilyje.Iš esmės, triukšmas etapas susijęs su jūsų dizainą, taip pat triukšmo signalų moduliuoti įstrižinės taškas varactor, dėl kurių FM signalo.
Abi žiedas generatorius ir rezervuarų LC yra aptarti topologies apie VCO.Tačiau pirmiausia galima tunnig į platų juostoje, tačiau reikia didelės galios.Vietoj to, kad antrasis buvo mažesnės galios comsumption, aukštos K, bet užima didelį plotą, ir ji
norime būti mažesnis reproductibility.
State-of-the-art apie VCO ieško fazinį triukšmą žemiau -120dBc/Hz maždaug 2,4 GHz.Jis gali pasiekti net apatinė fazė triukšmo, gal darbo ribos dalis regione.

Aš patarti, kad pradėti skaityti po popieriaus, kuris leis jums keletą krypčių ir apžvalga.

Generatorius Phase Noise: A Tutorial
Thomas H. Lee, valstybės, IEEE ir Ali Hajimiri, valstybės, IEEE
www.chic.caltech.edu / Leidiniai / phase_tutor.pdf

 
Sveiki radiohead!
pabandykite rasti šį straipsnį
Plačiajuostės Žemas Phase Noise Push-Push VCO pateikė Marco Gris.
Taikomoji Mikrobangų ir bevielių, galima rasti interneto archve šio Jornal.

"Push-push topologijos sumažina triukšmo, palyginti su įprastine dizainas" sakė jis.

 
Ei, sofa,

I've been ieško AM & W į savo svetainę, bet archyve yra atidaryta visuomenei.Jie parduoda CD su visais klausimais, bet I
can't get straipsniai nemokamai.Ar šį diską galima MCU?

Ačiū visiems už naudingus patarimus!I love this webboard!

 
Radiohead,
Pridedu straipsnį prašė, nors aš nemanau, kad tai blogai, tačiau jūs turėtumėte pabandyti patys.

Plačiajuostės Žemas Phase Noise Push-Push VCO pateikė Marco Gris.
Taikomoji Mikrobangų ir bevielio.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Ačiū nandopg,

nors ...nuorodą miręs ...galite pataisyti arba įdėti kur nors kitur?

PRANEŠIMO:

got it right now: atrodo labai perspektyvi!Thanks mate!

 
HI radiohead!
straipsnis yra pridedamas
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
Čia yra dizainas VCO reikia.
Atsiprašome, bet jums reikia prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti šį priedą

 
hello, sofa ----
pabandykite rasti šį straipsnį
Plačiajuostės Žemas Phase Noise Push-Push VCO pateikė Marco Gris.
Taikomoji Mikrobangų ir bevielių, galima rasti interneto archve šio Jornal.Aš atsisiųsti šį straipsnį čia, bet aš negaliu atidaryti.
pasakykite man, kokios šiame dokumente?
sėkmės!

 
Kadangi, pratęsiant sakė jis DjVu failą.Jums reikės bent IE plugin jį perskaityti.Downloads at www.lizardtech.com manau.

 
Yra topologies kai VCO pakeitimų talpykla grandinės priklausomai nuo dažnio.Tai, pavyzdžiui, kelis siaurajuosčio VCOs kartu gauti pilną derinimo sritį ir fazinį triukšmą.

 
Ieškokite Ulrich Rohde knygų apie VCO ir RF ryšio įranga.Aš juos rasti internete.
Kitas būdas sukurti plačiajuosčio VCO yra varicapless dabartinis reguliavimas Multivibratorius.Įmanoma, bus geriau tada VCO su bb833/bb857 arba smv1265

 
Su Leeson's fazinį triukšmą formulė, įgyvendinti etapo triukšmo -110 dBc / Hz į dažnių diapazone nuo 2,5 iki 4 GHz, reikalingi pakrauti Q yra tik apie 10.

Nors šioje dažnių diapazone ir MicroStrip rezonatorių Qu bus apie 150 su ROGERS4350B.

Taigi, pagrindinė problema dėl šio projekto, manau, kaip optimizuoti grandinės parametrų įgyvendinti QL apie 10.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top