Plūdės arba nustatyti

V

vaf20

Guest
hi all my friends
kas konceptualus diff B / W slankiojo kablelio ir nustatomas taškas įgyvendinimui?
TNX anksto

 
fiksuoto taško turi ribotą reikšmių priklausomai nuo bitų skaičius yra naudojamas.Slankiojo kablelio gali atstovauti didžiulį asortimentą (lyginant), nes ji eksponentė pridedamas.Fiksuoto yra tikslesni (už tą patį skaičių bitų nes daugiau bitų sudaro mantisės.) Klaidas, jei fiksuotas lengva apskaičiuoti.Slankiojo kablelio paprastai yra lengviau įgyvendinti, nes tai, kad yra daugiausia laiko bibliotekose galima su kompiliatorių.Fiksuoto yra greičiau atlikti operacijas.

 
Taip pat galite vertinti šių atsargiai kad į šį skaitmeninių signalų procesoriai, pavyzdžiui, TI ir LPD's processers sąvokas.Be pirmiau nurodytų priežasčių, viena iš svarbiausių feathures iš fiksuoto taško skaičiavimas yra mažos galios klausimas, kuris leidžia ilgą gyvenimą battaries įmanoma mobiliųjų terminalų.

 
labas
Ar kas nors parašyti DTL kodą arba įgyvendinti bet kuriam vienetui, per slankiojo kablelio?
nes tai, kad pagrindinės funkcijos įgyvendinimas skirtis fiksuotą tašką.
NE1 gali man duoti nuorodą į plaukiojančius piont DTL dizainas?

 
Sveiki vaf20,

Yra keletas slankiojo kablelio aritmetines projektai Opencores prieinama (http://www.opencores.org/browse.cgi/by_category).Iki,
cube007

 
slankiojo kablelio skaičius paprastai represeted kaip
rodiklis

ąmantissa × 2

 
labas
Kaip galiu konvertuoti sveikasis į slankiojo kablelio ir atvirkščiai VHDL?
TNX priekį

 
ALU operacijos yra lengviau nustatomas taškas, kaip iš dešimtosios pozicijos nustatymo.Todėl pridėti, atimti tai nėra būtina į poziciją dešimtųjų kadangi slankiojo kablelio dešimtosios pozicijos plūdės aplink ir keičiasi, reikia tinkamai suderinti iki dviejų skaičių po kablelio gali būti naudojamas ant.

 
Konvertavimas iš int plaukti lengva.
nustatytas ženklas pagal mostsig tiek savo int.tada ABS jūsų Int.
nustatyti mantisės į jūsų LC vertė (jums gali prireikti perkelti priklausomai nuo dydžio int ir kokio dydžio plūdės.)
Nustatykite savo Tinka iki 1.

Jei esate naudojant IEEE tada turėsite laikyti su skaičiumi po kablelio tam tikroje padėtyje Aš nepamenu tikrai, bet aš manau, kad tai, pavyzdžiui E5 x.xxxxx kad kablelio yra tik vienas numeris ant jo .Taigi pirmasis padalinkite LC pateikė skaičius, kurie suteiks Jums XX ir 1e N ir nustatyti Tinka N.

konvertuoti į kitą pusę pirmos nuspręsti, ar jūsų vertė gali būti konvertuojamos ty intervalas LC atstovavimo, kad nėra ne 1,2 E 120.
Dabar padauginti iš 1eN kur N yra exp vertė.ir perkelti į savo mantisa LC išmesti visus po dešimtosios.Jums tereikia šiek tiek darbo išsaugoti ženklas.

Atkreipkite dėmesį, kad jums nereikia rašyti šiame stuff yra daug žmonių, kurie jį jau parašyta.pabandykite pažvelgti www.opencores.org.

 
TNX mc_navman
galite u duoti man nuorodą į integer2float raštišką kodas opencores kuris u paminėti?
TNX vėl

 
Manau, kad jums reikia parašyti LC plaukti skirsnis save.
Čia yra nuorodų į plūdę daugintis.
http://www.opencores.org/projects.cgi/web/cf_fp_mul/overview
I dont know jei ši nuoroda veiks, nes buvau prisijungęs, bet tai kai slankiojo kablelio Stuff for Altera NIOS.
http://www.niosforum.com/forum/index.php?act=ST&f=15&t=212&s=7d6f025c095a45afa5a8475ae1a839ce
Aš pabandykite naudoti iš apačios vienas, tačiau jis nebuvo baigtas.Aš su juo dirbti, bet aš negaliu rašyti savo darbą, jis valdo savo įmonę.

 
Aš tą patį klausimą.kai aš plėtoti FFT lenta, sutikau problema.tai Kaip galima imituoti algrithm ir kaip aš distinguishment skirtumas tarp fiksuotų ir kintamų.Kaip galiu padaryti dėl orų iš simulatio N rezultatas susitikti su projekto poreikis išvada?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top