phmeter - problema, su grandinės, ieško geresnio schemos

D

dphil

Guest
Man buvo įstrigę su mano pHmeter expt problema beveik mėnesį. Aš ieškojau neto ir rasti daug pH grandines ir bandė daug, bet nė vienas iš jų, working.I pridėti savo schema su this.The problemų, aš susiduria yra-1) Yra daug "triukšmo" metu į TL081 išėjimo. Net jei aš liesti elektrodų triukšmo BNC CRO, 2) gali būti vertinamas įtampos dydžiai, neatrodo, kad būti pastovus. Jis veda keičiasi su laiku. Jei už rūgšties pagrįsti galiu gauti 800mV kaita Kitą akimirką aš gauti 400mV pokyčius. Ką aš galiu padaryti, kad mano projektą darbo?
 
Siūlau patikrinti Analoginė sąsaja. Pirmasis etapas: kad būtų geriau, jei jūs naudojate ne apversdami pelnas stiprintuvą su> 1. Schema nėra baigti: 1) kaip op amp maitinimo šaltinis? , Jei tai 5 V grandinė neveiks, nes bendros režimu Įvesties sritis. 2) Ar naudoti TL081 arba kaip schema, arba TL082? Vistiek įėjimo srovė gali būti ne daug mažiau nei 1 NA. Jei naudojate zondas lygiaverčio pasipriešinimo 100 MΩ (visai normalu), jūs turite per didelis įtampos kritimas (dešimtadalis mV). OPA129 duomenų lape pabandykite ieškoti http://focus.ti.com/docs/prod/folders/print/opa129.html jums rasti gerą stiprintuvą pH matavimo ir labai naudingų patarimų (apsauga žiedas) išdėstymo ir PCB. 3) grandinė su aukšto įėjimo varža gali pasiimti triukšmą palietus įvestį. Pabandykite pamatyti, su osciloskopu, jei tai pagrindinis dažnis (50 arba 60 Hz?).
 
Ačiū už atsakymą .. aš tikrai išbandyti savo idėjas ir leidžia jums žinoti, patobulinimų
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top