Pelnas iš simetriškas mikrojuostelinių pleistras antena

K

KRAIG

Guest
Aš stengiuosi dizainas simetriškai mikrojuostelinių pleistras antena su simetrija x ir y axis.The problema modeliavimo rezultatus per visas mano skiriasi bando (50) pateikti pagrindinę skiltį (teta = 0, phi = 0), pelnas-198db .

Dabar, todėl aš iš pradžių nusprendė sukurti šią struktūrą, nes aš maniau, kad atsižvelgdamas simetriškas pleistras antena rezultatų, pagrindinės skilties (teta = 0, phi = 0) yra visada didesnis nei vidurinis skilčių.

I procedūrą atlikite yra Desing 4x4 matrica su šiek tiek ir kai išjungti ir tada sukurti simetrija lopai x, y ašis.

Mano klausimas būtų, jei aš kažko čia trūksta ir kaip man pereiti prie šios struktūros dizainas.

 
Labas,

bet jūs giliai niekinis, o ne piko, ar turite -198 dB bet kur?

Pirmuoju atveju jūs teikiate excitatins iš fazė (arba 0 ° 180 ° excitaation arba laikomi 0 ° visos partijos, bet rotacija juos mechaniškai iš 180), antruoju atveju, arba turite ne šerti ne visi lopai ar turite perd nesutapimo!

Anyway provida mus Bitmap masyvo su maitinimo taškų pabaigos sužadinimo padėti Jums geriau.

iki.

 
Tu buvai teisus.

Aš suteikti klaidingą excitations.Due su simetrija sužadinimo buvo kopijuojamos į kitą tašką pleistrai.

ačiū

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top