PCB su mikroschema?

N

Nitu

Guest
Hi ..
Turiu įdomią užklausą.

Ar yra kokia nors bendrovė, kuri gali konvertuoti PCB, kurių dizainą į lustą?

Be to, tai tiesa, kad kiekvienas PCB gali būti konvertuojamos į lustą?Jei tai nėra tiesa prašome pateikti keletą išimčių?

 
Labas,

Ru kalbame apie MCM? Miniature Circuit module.if matote Taip, tada jis yra visiškai
kitame domene visi kartu.

Jis taip pat gali būti daroma su hibridinėmis technologijomis, o tada jis yra gerai dėl masinės gamybos.

Pirma patikrinkite grandinės, apie pakeičia komponentų wirebonding technologija, vėliau ji gali būti atitverti.

Tai nėra lengva, kaip manote, ir reikia įdėti daug ir daug laiko doin žemės dirbti prieš pradedant darbą, vis dėlto, aš nesakau jo neįmanoma, bet jai reikia daug laiko.Linkėjimai

Ramesh

 
Hi Prasanth,

Iam baudą ir how ru doin, Iam SR dizainas engr už Pcb dizainas, dirbantis energijos valdymo bendrovė.

RF Domenų ne mano skonio, tai kitą domeną ir padaryti turiu mažai žinių, susijusių su PCB projektavimas tik.

Jei jūsų grandinė dizaineris, tuomet turbūt užsiregistruoti tam forume, ir surinkti tam tikrą informaciją, prieš pradėdami arba "Google" teisę eilutę, kas ten gali Jums padėti.

Are u dirbti bet Mobilus R & D Company?Linkėjimai

Ramesh

 
Hi Ramesh,
Aš esu inžinierius-konstruktorius ir aš dirbu laive lygio dizaino ir Little bit PCB design.If mes žinome, kaip tai ateityje .....Thks anksto
Deepak

 
Hi Deepak,

Taip, žmonės migruoja į pcb su lusto lygmeniu ir tai įvyks tikrai kitoje 5 iki 10 metų laiko, kadangi, kompaktiškas, tvirtos ir veiksmingos, whats ur mintis apie tai ....Linkėjimai

Ramesh

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top