PCB skydas padidinti nepageidaujamų Harmonic

S

SS

Guest
Aš tuned labai gražiai 2.4Ghz stiprintuvas gauti 19dBm produkcijos ir aš Įrašytas labai gražus BPF žudyti harmonikos (34dB ant 4.8GHz ir 40dB ant 7.3Ghz).
Viskas buvo gražus iki taško I pridėtinės PCB Shield (reikalauja FCC).
Tada visi Ankstesnis žuvo Harmonic grįžo į gyvybę (kaip mano Band Pass Filter, nebuvo jokių daugiau grandinė.)
Please advise.Kaip galėčiau ištaisyti šią "nemalonus šalutinis poveikis" iš PCB skydas?
Bet kuris informacijos ar nuoroda į straipsnį, bus labai dėkingi.
Thank you in advance!
SS

 
Tai, deja, dažna problema.Galite pabandyti mažesni skydai ar kitos galimybės yra daug ertmės skydas.Apie amortizatorius viduje skydas to taip pat galėtų padėti.Kartais net pagal skydas tvora gali būti pakankamai.Jei skydas detuned filtras, juda skydas tolyn galėtų būti naudinga.

Mano pirmoji pastanga būtų matyti, jei galėčiau išskirti problemą, ypač sudedamųjų dalių ir tada nustatyti būtų lengviau.

 
GPF yra keraminių vieną.Labai efektyvius ir gana mažas (2,5 mm / 1 mm / 1 mm).

.

Be skydo viskas buvo gražus ir švarus.
in spectrum.

Aš tiesiog įdomu, kodėl FCC klausia PCB skydas nuo to nesiruošia daryti švaresnis signalas, bet blogiau
spektro.
Aš ieškau ne kad maža lenta pastatyti 0.402 komponentai ir aš negaliu patikėti, kad visas mano darbas yra nenaudingas.
Valandų ir valandų Tiuningas ir pabaigoje tuningas yra prarasta, nes ekranas atneša atgal harmonikos.
Mačiau keletą produktų 2.4GHz, naudojant skydus.Kaip jiems pavyko atsikratyti tų "šalutinis poveikis"?Kaip jie sugeba išlaikyti FCC sertifikavimas?
SS

 
Tai skamba kaip jums reikia jautienos iki valdybos įžeminimo plokštės.Galite tai padaryti įtraukiant į tarybos dugno skydas.Jūs teks iš naujo sureguliuoti savo filtrus su papildoma dugno (sustiprinta) įžeminimo plokštės vietoje.

space for your Ground Plane Footprint.

# 1 TAISYKLĖ HF RF, ką gali turėti "per daug"
kosminių jūsų įžeminimo plokštės pėdsaką.

 
Tikriausiai gaunate sukabinimo iš jūsų Harmonic-pilnas grandines iki skydas išėjimo, jei jūs naudojate tik vieną shiled už visas grandines.Kaip Azulykit sakė multi-chamber/cavity shileding gali jums padėti.Pridėti gamybos grandinės su savo ekranu harmonikos.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top