PCB Saugojimo dėžės

W

Wilson

Guest
Sveiki, grupė,

Aš tipiškas klausimas, išskyrus techninę ....... i ką tik gavo savo 12 sluoksniu telekomunikacijų prototipas lentos gavus ją assembled.Now valdyba yra testavimo stadijoje ......

Norėčiau paklausti, paprastai, kai žmonės laikyti savo lentos?
kadangi tvarkant šių lentų reikia specialios priežiūros.

Aš esu girdėjusi apie asmenis, naudojančius Desiccators siekiant išvengti nieko blogo vyksta su lentos.

gali bet kas labiau atsižvelgiant į šią problemą? bet kokį kitą specialų metodą laikyti?

Dėkojame ir dėl

Wilson [font = Comic Sans MS: 8ac315c291] [/ font: 8ac315c291]
 
Max Wilson,
Jei tai yra prototipas laive ir jūs planuojate vieta komponentai ir prilituoti juos rankiniu būdu, o paskui perdėtus priežiūros nereikia.Just
don't nulio ir ne pašalinis nieko apie tai.Švarus su alkoholio prieš litavimo komponentai.Tačiau pramonės aplinką, saugojimo klausimas yra labai svarbus, nes drėgmė gali sudaryti oxydes ant lentos, ir becaue tai, automatinis placment ir litavimo aplinka, komponentai negali būti sodered gerai, dėl blogos ar trūkstamus ryšius.Tai blogas problema, ypač kai kalbama apie sudėtingus
ir didelio tankio grandynai ir paketų, tokių kaip BGA, flipchip ir kt.Galite įsivaizduoti, kad niekas negali suteikti švarią oxydes pramoninėje aplinkoje.Todėl lentos reikia ypatingo dėmesio, taip pat sudedamąsias dalis.Jie atėjo į sandarias pakuotes, ir jie yra atidarytas tik prieš pateikiant / litavimui.

Geriausias,
/ pisoiu

 
Max pisoiu,

Mano problema yra ta, kad i gavo mano laive gavus jį surinkti iš trečiųjų šalių ...... Dabar aš pradėti JTAG bandymai mano board.But prieš tai turi būti padaryta ... i am doing konfigūravimo ir kai kurių kiti funkciniai bandymai mano laive.
Taigi manau tai bus man maždaug 20-25 dienų iki galo bandymo mano laive ir sužinoti visas klaidas, kurios yra .... kol laive yra masinio gamybos ....

Dabar ši lenta nesusijusių su jokia tinkama tempearture kontroliuojamoje aplinkoje?

Būtent todėl ir buvo prašoma, kad nėra jokių konteinerių arba laukelis, kuris gali būti naudojamas laikyti tokius PCB.
nes mano rūpestis yra ne tik šio laive ..... i 7-8 daugiau lentos einantis bandymai .....

i hope u got mano problemą?

linkėjimai
Wilson

 
Got it.Mano nuomone, jums nereikia imtis specialių priežiūros,
išskyrus akivaizdžias: Laikyti atokiau ESD, normalios temperatūros ir drėgnumo (kambaryje aplinką), nėra išsiliejimus.Štai idėja: įdėkite juos į vieną iš tų maišų, kurie kompiuterį pagrindinių saugomi.Tai turėtų būti daugiau nei pakankamai.

Geriausias
/ pisoiu

 
Labas,

Jei visi komponentai yra sumontuoti ant PCB lenta, anti statinius maišą darys.Šios anti-static maišelį su plomba kažkas panašaus tų Zip užraktas maišai būtų privalumas palyginti su tais, kurie be.Tačiau šį maišą, pagrindinė priežastis yra tai, kad nebūtų komponentų žalingas, o ne PCB lenta nes ji nepakenks taip lengvai.

Ačiū.

 
Jei baiminasi, kad lentos gali būti sugadintas tranzito Jūs turite nurodyti, kad subrangovas kaip pakuotės juos

Kepti 30 min 30 Deg C <10% RH prieš supakuojant
ESD pakavimo
Dessicant į ESD maišas
Drėgmė pleistras rodiklis
Vakuuminis pakavimas

A pavojaus laive kol darbų, standartinių atsargumo, ESD, mechaninio apgadinimo ir tt, palikite lentos pakavimo iki absoliučiai reikalinga.

Bet tu taip pat turėtų apsvarstyti aplinkos valdybos skirta dirbti, jei jis skirtas woek esant dideliam aplinkos temperatūros ir RH tada gulėti ant stendo nebus jokio skirtumo ir tt

Jei jis neveikia stendas, žemiau jos skirtos veiklos ribas, jis taip pat negali į feild.

 
Jei nerimauti valdybos galite turėti vieną iš šių ESD dėžės.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top