paskutiniai metai projektą

A

anurag_00713

Guest
Hello sir,
IMA paskutinių metų studentas su elektros ir elektronikos inžinerijos mokinys.Noriu daryti projekto kontrolės kintamosios srovės varikliai, naudojant MSP430 mikrovaldiklį.Tiesą im įrengimo MSP430 "C įveikti naudojant 8.051 μc ar kitų μc už variklių kontrolės apribojimai.
Gal galėtumėte pasiūlyti man, ar mano idėja yra pastatyti ar ne?Taip pat man padėti, kaip naudotis šia MSP430 kad galiu įveikti kitų μc apribojimai.

 
Tai ne geriau negu kiti mikrokontrolerio, naudojami autotransporto kontrolės taikymą.Tai turbūt ne trumpas sąrašas geriausiai.Jums gali reikėti patikrinti, bet nemanau, kad MSP430 turi visus svarbius PWM modulių ... ir jums reikia juos generuoti 6 strobavimo impulsams, jei norite kontroliuoti induction motor.

Pavyzdžiui, TI C2000 serija yra geriau, nes ji skirta PWM kanalus.O kadangi turėsite daug išteklių, yra daug kodų TI tinklavietėje transporto kontrolės taikymo, jeigu jūs naudojate C2000 santimų.

Prieš naudojant MSP430, įsitikinkite, kad ji gali būti naudojama transporto valdymo taikymas.Jis gali būti.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top